سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری مسابقات والیبال ساحلی ‌در سرعین‌ - خبر

 

 

برگزاری مسابقات والیبال ساحلی ‌در سرعین‌

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل گفت: مسابقات والیبال ساحلی برای نخستین بار در سرعین برگزار می شود.

برگزاری مسابقات والیبال ساحلی ‌در سرعین‌

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، نادر فلاح افزود: یکی از اولویت‌های هیئت والیبال استان اردبیل راه‌اندازی زمین والیبال ساحلی است که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده زمین والیبال ساحلی در سرعین راه‌اندازی می‌شود و شاهد برگزاری والیبال ساحلی در منطقه خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون در20 سالن استان اردبیل تمرینات والیبال به صورت منظم برگزار می‌شود، افزود: در حال‌حاضر بیش از 3 هزار و 500 والیبالیست در رده‌های آقایان و بانوان فعالیت دارند و 58 درصد رشته والیبال مربوط به بانوان است.

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل از برنامه‌ریزی برای المپیاد والیبال زیر 16 سال در رده‌های آقایان و بانوان خبر داد و افزود: در صدد هستیم این المپیاد را شهریورماه در اردبیل برگزار کنیم تا بتوانیم گام بزرگی در استعدادیابی والیبال در استان داشته باشیم.

فلاح از احیای رشته والیبال در محلات استان اردبیل خبر داد و اظهار کرددر این زمینه تفاهم‌نامه‌ای با سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل امضا شده تا بتوانیم والیبال را در محلات و پارک‌های استان احیا کنیم.

رئیس هیئت والیبال استان اردبیل همچنین از حضور 7 تیم والیبال اردبیل در رده‌های مختلف در سطح کشور خبر داد و تصریح کرد: امسال بیش از 140 بازیکن والیبال به مسابقات کشوری اعزام شده‌اند که این یکی از ارکان رشد و توسعه ورزش والیبال در استان اردبیل محسوب می‌شود.