جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

برگزاری مسابقات مختلف ورزشی به مناسبت 9 دی در استان - خبر

 

 

برگزاری مسابقات مختلف ورزشی به مناسبت 9 دی در استان

درگرامیداشت حماسه9دی مسابقات وبرنامه های ورزشی در مناطق مختلف استان انجام شد.

برگزاری مسابقات مختلف ورزشی به مناسبت 9 دی در استان

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در آستانه حماسه 9 دی نشست فصلی روشنگری بسیج ورزشکاران سپاه ناحیه نیر با حضور 60 نفر از ورزشکاران بسیجی در سالن تخصصی شهدای نیر برگزارشد.

 مسابقات ووشوی بانوان در گرمی برگزارشد. در این دوره از مسابقات بیش از 30 نفر از بانوان ووشو کار در 5 وزن و در رده سنی نوجوانان و بزرگسالان با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان از نفرات اول تا سوم اوزان مختلف تجلیل شد.

در مسابقات تنیس روی میز شهرستان گرمی که با شرکت بیش از 20 ورزشکار برگزار شد ،از نفرات اول تا سوم با اهدای جوایزی تجلیل شد.

به همین مناسبت مسابقات تنیس روی میز با شرکت30 تنیس باز در پارس آباد برگزارشد و طلوعی ، ایزدی و قربانی بعنوان نفرات برتر این مسابقات معرفی شدند.

درمشگین شهر مسابقات فوتسال با شرکت 14تیم از پایگاهها وحوزه های مقاومت سپاه برگزار شدو تیم فوتسال رهروان حق با غلبه بر حریفان اول شد.
مسابقات والیبال جام بصیرت در خلخال آغاز شد . این مسابقات با شرکت 10 تیم از پایگاههای مقاومت بسیج و ادارات این شهرستان در سالن 9 دی این شهر برگزار می شود.

وسالن ورزشی شهید ناصر نجات با 600 میلیون تومان اعتبار در محل پایگاه مقاومت بسیج روستای اردیموسی از توابع شهرستان سرعین به بهره برداری رسید.