رونق تولید ملی | جمعه، ۴ بهمن ۱۳۹۸

برگزاری مسابقات قهرمانی بوکس کشور در گرمی مغان - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری مسابقات قهرمانی بوکس کشور در گرمی مغان

برگزاری مسابقات قهرمانی بوکس کشور در گرمی مغان


مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: مسابقات قهرمانی بوکس کشور 25 فروردین سال 96 در شهرستان گرمی مغان برگزار می‌شود.

برگزاری مسابقات قهرمانی بوکس کشور در گرمی مغان

ایوب بهتاج صبح امروز در نشست با فرماندار گرمی مغان اظهار کرد:  این شهرستان به دلیل داشتن قابلیت‌های مختلف می‌تواند به عنوان پایلوت توریسم ورزشی در استان مطرح شود.

وی با برشماری ظرفیت‌های ورزش‌های جمعی همچون کوهنوردی در گرمی افزود: اکثر باشگاه‌های گرمی در رشته‌های مختلف ورزشی استاندارد نبوده و نیازمند بهسازی هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل  با بیان اینکه در صورت تامین اعتبار استاندارد کردن اماکن ورزشی گرمی مغان در دستور کار است، بیان کرد: نبود باشگاه استاندارد در این شهرستان یکی از دلایل کمرنگ بودن برگزاری مسابقات کشوری و منطقه‌ای در این شهرستان است.

بهتاج از برگزاری مسابقات کشوری سال آتی بوکس در گرمی خبر داد و گفت: وجود استعداد رشته‌های رزمی علی‌الخصوص بوکس در گرمی و حضور ورزشکاران در ترکیب ملی یک ظرفیت برای کل استان است.

وی کمبود اعتبار را بزرگترین آفت توسعه ورزشی در استان عنوان کرد و افزود: در مقایسه با سایر استان‌ها اعتبار ورزشی اردبیل کمتر از 10 میلیارد ریال است.

به گزارش خبرگزاری فارس، فرماندار گرمی نیز در این نشست یادآور شد: با توجه به کمبود اعتبارات شهرستانی، اخذ ردیف اعتبارات ملی برای افزایش و بهبود باشگاه‌های ورزشی در این شهرستان در اولویت قرار گیرد.