جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

برگزاری مسابقات قهرمانی بوکس کشور در شهرستان گرمی - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری مسابقات قهرمانی بوکس کشور در شهرستان گرمی

برگزاری مسابقات قهرمانی بوکس کشور در شهرستان گرمی


رئیس هیأت بوکس استان اردبیل گفت: مسابقات قهرمانی بوکس کشور در شهرستان گرمی برگزار می شود.

برگزاری مسابقات قهرمانی بوکس کشور در شهرستان گرمی

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وحید زوارزاده مقدم افزود: برای اولین ‌بار میزبانی از مسابقات بوکس قهرمانی کشور در استان اردبیل برگزار خواهد شد و در روزهای آینده با انجام توافق نهایی با فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی، میزبانی مسابقات بوکس قهرمانی کشور در رده سنی نونهالان در شهرستان گرمی خواهد بود.

وی گفت: بعد از این که موفق به کسب امتیاز میزبانی شهرستان گرمی در رقابت‌های قهرمانی کشور شدیم در تلاش خواهیم بود که در صورت مساعد بودن شرایط و فراهم‌سازی امکانات و زیرساخت‌های لازم، برای میزبانی از مسابقات قهرمانی کشور در سایر رده‌های سنی نیز اعلام آمادگی کنیم و در سال‌های آینده پذیرای مسابقات مختلف قهرمانی بوکس کشور باشیم.

رئیس هیأت بوکس استان اردبیل تصریح کرد: اخذ میزبانی مسابقات مختلف بوکس باعث بالارفتن کیفیت فنی این رشته در استان شده و یک تحول بزرگ در استان ایجاد خواهد کرد و با توجه به این که سنین پایه از اولویت خاصی برخوردار هستند این اقدام می‌تواند یک قدم بزرگ برای آغاز اقدامات بزرگ بعدی نیز باشد.

زوارزاده یادآور شد: یکی از اصول اولیه و مهم در انجام اقدامات و مدیریت ورزشی، آغاز از سنین پایه است و با توجه به این موضوع درخواست میزبانی مسابقات بوکس قهرمانی کشور را از سنین پایه و در رده سنی نونهالان دادیم.

وی گفت: میزبانی مسابقات قهرمانی کشور در شهرستان گرمی تا حدود زیادی قطعی است و در صورت موافقت نهایی با این موضوع این مسابقات از 25 فروردین‌ماه سال آینده آغاز خواهد شد و استان اردبیل از یکی از رویدادهای بزرگ کشوری میزبانی خواهد کرد.

رئیس هیأت بوکس استان اردبیل بیان کرد: استان اردبیل در رشته بوکس پتانسیل و ظرفیت لازم برای تبدیل شدن به یکی از قطب‌های کشوری را دارد و پیش از این نیز ورزشکاران بوکس استان توانایی‌های خود را با درخشش در مسابقات کشوری نشان دادند و با توجه بیشتر و برنامه‌ریزی مناسب شاهد بهبود وضعیت فعلی بوکس در سطح کشور خواهیم بود.