سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری مسابقات تور ایرانی تنیس روی میز به میزبانی اردبیل - خبر

 

 

برگزاری مسابقات تور ایرانی تنیس روی میز به میزبانی اردبیل

رییس هیئت تنیس استان اردبیل گفت: دور دوم مسابقات تور ایرانی تنیس روی میز نوجوانان دختر کشور در اردبیل برگزار شذ.

برگزاری مسابقات تور ایرانی تنیس روی میز به میزبانی اردبیل

علی دهقانی اظهار کرد: ۸۵ نوجوان دختر از ۲۱ استان کشور به‌مدت ۲ روز در دور دوم مسابقات تور ایرانی تنیس روی میز نوجوانان دختر کشور با هم به رقابت پرداختند.

وی با اشاره به حضور بازیکنان حال حاضر و اسبق تیم ملی تنیس روی میز بانوان کشور در این مسابقات افزود: سطح این دوره از مسابقات بسیار بالا بوده و رقابت‌ها به‌صورت تنگاتنگ برگزار شد.

رئیس هیات تنیس استان اردبیل ادامه داد: در این رقابت‌ها یسنا قهری، بازیکن آینده‌دار تیم اردبیل نیز در این رقابت‌ها خوش درخشید.

وی تصریح کرد: با اتمام دور دوم مسابقات تور ایرانی نوجوانان دختر کشور، الینا رحیمی، ملی پوش آذربایجان غربی در یک بازی  حساس و بسیار نزدیک در فینال مقابل مبینا صبحانی خواه از بوشهر با نتیجه ۳ بر۲ پیروز و توانست عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کند.

دهقانی بیان کرد: دینا فرمانی از اصفهان و فاطمه یاری از مازندران نیز مقام سوم مشترک را به‌دست آوردند و بدین ترتیب چهار مدال این دوره از مسابقات بین استان‌های آذربایجان غربی، بوشهر، اصفهان و مازندران توزیع شد.

رئیس هیات تنیس استان اردبیل گفت: مرحله نهایی این  مسابقات به میزبانی استان بوشهر برگزار می‌شود و نفرات برتر برای حضور در تیم ملی تنیس روی میز نوجوانان دختر دعوت خواهند شد.