جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

برگزاری مراسم رژه یگان های مسلح در اردبیل - خبر

 

 

برگزاری مراسم رژه یگان های مسلح در اردبیل

همزمان با هفته دفاع مقدس مراسم رژه یگان های مسلح استان اردبیل با حضور انسجام یافته یگان های مختلف بسیج، سپاه، ارتش، نیروهای نظامی و انتظامی در میدان ارتش اردبیل برگزار شد.

برگزاری مراسم رژه یگان های مسلح در اردبیل

به گزارش خبرگزاری صداوسیما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در مراسم رژه نیروهای مسلح به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس گفت: برای حفظ آرمان های مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران هزینه های سنگینی همچون خون پاک هزاران جوان را پرداخته ایم و باید با تمام توان از این آرمان ها حفاظت و حراست کنیم.
آیت الله عاملی افزود: دفاع مقدس حماسه ای بود که جوانان ایران اسلامی با تکیه بر عزت و شرف بی‌بدیل خود خلق شد تا دشمنان اسلام و ایران تکلیف خود را بدانند.
وی گفت: با تلاش های جوانان در کشور شاهد پیشرفت های شگرف در تمام عرصه ها هستیم و به همین دلیل دشمن در برابر ما خاضع و ملتمس شده است.
فرمانده سپاه حضرت عباس(س) استان اردبیل هم گفت: اقتدار نیروهای مسلح و مقاومت ملت ایران تمام نقشه ها و توطئه های دشمنان ایران اسلامی را خنثی کرده است.
سردار بابازاده افزود: اقتدار نیروهای مسلح و مقاومت ملت ایران تمام نقشه ها و توطئه‌های دشمنان ایران اسلامی را خنثی کرده است و امروز نیروهای مسلح با رژه حماسی خود بار دیگر اقتدار خود به دنیا نشان دادند.
وی گفت: در سایه رشادت‌های نیروهای مسلح و درایت‌های مقام معظم رهبری کشورمان به امنیتی همه جانبه دست یافته است و این امنیت در دنیا مثال‌زدنی است.
بابازاده ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا تصریح کرد: برای این انقلاب شکوهمند اسلامی شهدایی تقدیم شده است و ما با جان و دل از خون شهدای والامقام دفاع می‌کنیم.