رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۵ تیر ۱۳۹۸

برگزاری مراسم تودیع و معارفه امام جمعه جدید شهرستان خلخال - خبر

 

 

برگزاری مراسم تودیع و معارفه امام جمعه جدید شهرستان خلخال

صبح امروز با حضور حضرت آیت الله سید حسن عاملی ، مسئولین محلی و اقشار مختلف مردم در جلسه شورای اداری شهرستان خلخال امام جمعه جدید شهرستان خلخال معرفی شد.

برگزاری مراسم تودیع و معارفه امام جمعه جدید شهرستان خلخال

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در این مراسم با حضور حضرت آیت الله عاملی از زحمات 7 ساله حجت الاسلام امیر رشتبری قدردانی و حجت الاسلام والمسلمین شیخ کریم اسدی به عنوان امام جمعه جدید شهرستان خلخال از شوی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان اردبیل حکم مسئولیت گرفت.

در این مراسم فریدون بابایی فرماندار خلخال اتحاد و همدلی مسئولین شهرستان را در توسعه شهرستان خلخال تاثثر گذار و از زحمات امامان جمعه شهرستان خلخال قدردانی کرد.

در ادامه حجت الاسلام رشتبری و حجت الاسلام کریم اسدی در سخنانی حرکت در مسیر ولایت و رهبری از خط مقام معظم را فصل الخطاب مسئولین عنوان و از آنان خواستند در مقام مسئولیت امانتدار و خادم مردم باشند.

در ادامه حضرت آیت الله عاملی امام جمعه اردبیل و نماینده مقام معظم رهبری در استان اردبیل در سخنانی گفت: مسئولین باید در اردوگاه مردم باشند و رسیدگی به مشکلات مردمریال، بیان خواسته های آنان در حل آن باشند و اگر دولتی ها در ستاد هستند ائمه جمعه در صف هستند و بیشتر مشکلات را می بینند.

وی خواستار فعالیت امامان جمعه در تربیت نسل سالم اخلاقی وا یجاد فضای سالم تربیتی و باید در مسیر جریان سازی فرهنگی برای حفظ نظام وانقلاب باشند و اصلی ترین مطالبه مردم امروز در جامعه مطالبه فضای سالم فرهنگی و تربیتی است.

آیت الله عاملی در جمع مدیران و مسئولین و اقشار مختلف در شورای اداری خلخال گفت: مدیران و مسئولین و ائمه جمعه حق دخالت در امور انتخابات را ندارد و هر گونه به کار گیری اموال دولتی یا در راستای یک جریان ممنوع است وباید مدیران اگر خود را خادم ملت می دانند اگر دقیقه ای به خود بیاندیشند آنچه می گیرند حرام است.