سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۴ تیر ۱۴۰۰

برگزاری مراسم بزرگداشت سوم خرداد ماه در اردبیل - خبر

 

 

برگزاری مراسم بزرگداشت سوم خرداد ماه در اردبیل

فرماندار اردبیل گفت: مراسم بزرگداشت سوم خرداد ماه با حضور مسئولان کشوری و استانی، اقشار مختلف مردم‌ و خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران در اردبیل برگزار می‌شود.

برگزاری مراسم بزرگداشت سوم خرداد ماه در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، جواد زنجانی، اظهار داشت: مراسم بزرگداشت سوم خرداد ماه با حضور مسئولان کشوری و استانی، اقشار مختلف مردم‌ و خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران در سالن ولایت اردبیل برگزار می‌شود و تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شده است.

وی با اشاره به این که برنامه‌ریزی شده تا مراسم بزرگداشت سوم خرداد ماه امسال نیز به طور باشکوه برگزار شود افزود: در این مراسم از 550 خانواده‌ معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران برای حضور در این مراسم دعوت به عمل آمده است.

فرماندار اردبیل گفت: همزمان با سوم خرداد ماه مراسم دیدار با خانواده‌های معظم شهدا نیز انجام می‌شود و مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا با حضور مسئولان استانی و خانواده‌های معظم شهدا برگزار می‌شود.

زنجانی از برگزاری جشنواره فیلم به مناسبت سوم خرداد ماه در اردبیل خبر داد و افزود: اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی با محوریت حماسه سوم خرداد ماه نیز مبنای کار قرار گرفته است.

زنجانی گفت : کتاب‌های فاخری با محوریت دفاع مقدس چاپ شده که همزمان با گرامیداشت سوم خرداد رونمایی می‌شود.

وی تصریح کرد: صبحگاه مشترک نیروهای مسلح نیز همزمان با سوم خرداد در اردبیل برگزار می‌شود  و در این روز نیروهای مسلح اقتدار خود را به دنیا نشان می‌دهند.