جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

برگزاری مانور قطع گاز در اثر زلزله در شهرستان سرعین - خبر

 

 

برگزاری مانور قطع گاز در اثر زلزله در شهرستان سرعین

ظهر امروز با حضور نيروهای عملیاتی اداره گاز شهرستان سرعین مانور قطع گاز در اثر زلزله در ایستگاه TBS" این شهر برگزار شد.

برگزاری مانور قطع گاز در اثر زلزله در شهرستان سرعین

ظهر امروز با حضور نیروهای عملیاتی اداره گاز شهرستان سرعین و مشارکت کارکنان آتش نشانی، پلیس 110، فرمانداری، هلال احمر و اورژانس و همچنین با برنامه‌ریزی کارکنان اداره گاز شهرستان مانور "نشتی و قطع گاز در اثر وقوع زلزله در ایستگاه TBS" شهر سرعین برگزار شد.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل در این مانور اظهار داشت: برگزاری مانورهای مقابله با شرایط اضطراری یکی از اولویت‌های کاری مهم ما است که بی‌شک تاثیر بسزایی در ارتقاء توان عملیاتی کارکنان و نیز هماهنگی میان نهادهای ذی‌ربط خواهد داشت.

فیروز خدایی افزود: هدف از اجرای این مانور ارتقاء آمادگی پرسنل جهت مقابله با شرایط اضطراری و عملکرد مناسب در شرایط احتمالی مشابه است.

وی ادامه داد: در این رزمایش که طبق سناریویی از پیش تعیین شده در یکی از ایستگاه‌های TBS شهر سرعین برگزار شد، با گزارش به واحد امداد شهرستان، مسؤول شیفت بلافاصله رئیس ناحیه را در جریان حادثه قرار داده و طی تماس تلفنی با سازمان آتش نشانی اکیپ نیروهای آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند و نیروهای عملیاتی اداره گاز شهرستان با حضور در محل نسبت به بستن شیرهای خط ورودی و خروجی ایستگاه مورد نظر اقدام نمودند.

به گزارش خبرگزاری فارس، مدیر‌عامل شرکت گاز استان اردبیل اضافه کرد: آنچه که در برگزاری رزمایش نشتی و قطع گاز در اثر زلزله در شهرستان سرعین مورد اهمیت است آمادگی نواحی معین، نیروهای عملیاتی  و سازمان‌های مربوطه در موقع بحران و مدیریت اثربخش در این حوزه است.