جهش تولید | شنبه، ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

برگزاری غیرحضوری امتحانات دانشگاه پیام نور استان اردبیل - خبر

 

 

برگزاری غیرحضوری امتحانات دانشگاه پیام نور استان اردبیل

سرپرست دانشگاه پیام نور استان اردبیل گفت: امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور استان اردبیل غیرحضوری برگزارمی‌شود.

برگزاری غیرحضوری امتحانات دانشگاه پیام نور استان اردبیل
محمد فدائیان اظهار کرد: امتحانات پایان ترم دانشگاه پیام نور استان اردبیل غیر حضوری  برگزار می‌شود.
 
وی با تشریح رسالت آموزشی دانشگاه پیام نور افزود: دانشگاه پیام نور یک دانشگاه آموزش باز بوده و شیوه‌های آموزشی آن منعطف است و براساس شرایط دانشجو می‌تواند این آموزش حضوری یا غیرحضوری باشد.
 
سرپرست دانشگاه پیام نور استان اردبیل تصریح کرد: به‌دلیل شیوع ویروس کرونا، آموزش غیرحضوری در این دانشگاه به‌صورت موفق انجام شد و تمام کلاس‌هایی که قبل از شیوع ویروس کرونا به شکل حضوری برنامه‌ریزی شده بودند به بستر آموزش الکترونیکی منتقل شدند.
 
وی تصریح کرد: تاکنون 90درصد کلاس‌ها در دانشگاه پیام نور برگزار شده و سعی می‌کنیم تا هفته اول خرداد کلیه کلاس‌ها به اتمام برسند.
 
سرپرست دانشگاه پیام نور استان اردبیل با اشاره به ظرفیت‌های سخت افزاری و نرم افزاری این دانشگاه، گفت: زیر ساخت‌های لازم برای برگزاری کلاس‌های درسی و امتحانات پایان ترم به‌صورت غیرحضوری در اختیار این دانشگاه قرار دارد و سامانه  آموزش الکترونیکی این استان جزء سامانه‌های برتر شمال‌غرب کشور است.
 
فدائیان بیان کرد: دانشگاه پیام نور استان اردبیل افتخار دارد که ارزشیابی نحوه برگزاری کلاس‌های مجازی به‌وسیله دانشجویان پیام نور، علاوه بر اردبیل، سه استان آذربایجان شرقی، البرز و قزوین در سامانه الکترونیکی دانشگاه پیام نور استان اردبیل صورت می‌گیرد و این دانشگاه آمادگی ارائه خدمات آموزشی الکترونیکی سایر دستگاه‌های اجرایی در استان را نیز دارد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، سرپرست دانشگاه پیام نور استان اردبیل یادآور شد: این ترم ارزیابی دانشجو برای ثبت نمره پایان ترم بر عهده اساتید درسی قرار داده شده و شیوه‌های مختلفی برای آن توسط دانشگاه در نظر گرفته شده، به‌طوری‌که هیچ دانشجویی به‌دلیل عدم دسترسی به امکانات سخت افزاری و نرم افزاری و اینترنت متضرر نخواهد شد.