جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

برگزاری عزاداری باشکوه ماه محرم در اردبیل - خبر

 

 

برگزاری عزاداری باشکوه ماه محرم در اردبیل

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: عزاداری ماه محرم به صورت باشکوه و منظم در اردبیل برگزار می‌شود .

برگزاری عزاداری باشکوه ماه محرم در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سردار جلیل بابازاده، فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل اظهار داشت: امسال عزاداری ماه محرم با امنیت کامل در اردبیل برگزار می‌شود که تمهیدات لازم برای برگزاری باشکوه مراسمات ماه محرم در اردبیل انجام شده است.

وی با بیان اینکه عزاداری مردم اردبیل در ماه محرم زبانزد خاص و عام است، گفت: امسال نیز این مراسم به ویژه مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی به صورت باشکوه و منظم برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل نقش مداحان و شاعران را در ترویج فرهنگ عاشورا و تاسوعای حسینی مهم دانست و بیان کرد: ما قدردان این قشر زحمتکش هستیم که در راستای برگزاری باشکوه مراسمات ماه محرم تلاش می‌کنند.

بابازاده تصریح کرد: دشمنان و استکبار جهانی با ترفندهای مختلف در صدد ایجاد جنگ‌های روانی در جامعه هستند که باید همگان در این زمینه هوشیاری لازم را داشته باشیم و با هوشیاری و بصیرت و ولایتمداری تمامی نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان را به یاس و ناامیدی تبدیل کنیم.

وی افزود: با وجود اینکه در حال حاضرمشکلاتی در حوزه اقتصادی کشور وجود دارد ولی بی‌شک با وحدت و همدلی و یکپارچگی می‌توانیم روز به روز بر توسعه و پیشرفت کشور بیفزاییم و از مشکلات موجود خارج شویم.