سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری رویداد استارتاپ ویکند استان اردبیل با رویکرد مذهبی فرهنگی - خبر

 

 

برگزاری رویداد استارتاپ ویکند استان اردبیل با رویکرد مذهبی فرهنگی

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گفت: بمنظور بهره‌گیری از توان جوانان مومن در راستای توسعه اشتغال در استان نخستین رویداد استارتاپ ویکند با رویکرد مذهبی فرهنگی برگزار می‌شود.

برگزاری رویداد استارتاپ ویکند استان اردبیل با رویکرد مذهبی فرهنگی
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، بهروز رزمی بیان داشت: هدف از برگزاری استارتاپ تلاش برای رشد و شکوفایی استعدادهای نوآورانه و فناورانه جوانان بوده و در این راستا با هماهنگی دستگاه‌ها و نهادهای مختلف تلاش می‌کنیم تا استارتاپ‌هایی با رویکردهای مختلف را در اردبیل برگزار کنیم.
 
وی با بیان اینکه حضور نیروهای مومن و متعهد در روند توسعه اشتغال در استان امری ضروری است، تصریح کرد: به منظور بهره‌گیری از توان جوانان مومن در راستای توسعه اشتغال در استان نخستین رویداد استارتاپ ویکند استان اردبیل با رویکرد مذهبی فرهنگی برنامه‌ریزی شده که برگزار خواهد شد.
 
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل بیان کرد: در زمینه برگزاری این رویداد که عمده‌ترین هدف آن تلاش برای ایجاد اشتغال و استفاده از ایده‌های نوآورانه در این حوزه بوده هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام می‌شود تا بتوانیم این رویداد را به بهترین نحو اجرا کرده و به اهداف مورد نظر در این حوزه دست یابیم.
 
رزمی با اشاره به پانزدهمین نشست توسعه اشتغال و کسب و کار در حوزه ICT در محل مصلای اردبیل که مورد توجه مسئولان و مردم قرار گرفت، افزود: استفاده از ظرفیت‌ها و توانایی‌های این قشر فعال و پویا در تمامی عرصه‌ها راهگشای مسائل مختلف کشور است و می‌توان با تکیه بر ظرفیت‌ها و خلاقیت‌ها، مشکلات موجود در حوزه اشتغال در کشور را به صورت چشمگیری کاهش داد.