سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری رقابتهای ژیمناستیک استانهای شمالغرب کشور به میزبانی اردبیل - خبر

 

 

برگزاری رقابتهای ژیمناستیک استانهای شمالغرب کشور به میزبانی اردبیل

رئیس هیئت ژیمناستیک استان اردبیل از میزبانی رقابتهای ژیمناستیک استانهای شمالغرب توسط استان اردبیل خبر داد.

برگزاری رقابتهای ژیمناستیک استانهای شمالغرب کشور به میزبانی اردبیل

 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، اباذر کریم‌نژاد اظهار کرد: با برنامه‌ریزیها و هماهنگی‌های انجام شده رقابتهای ژیمناستیک استانهای شمالغرب کشور به میزبانی استان اردبیل برگزار می‌شود که تلاش می‌کنیم به بهترین نحو شاهد برگزاری این دوره از رقابتها در استان باشیم.
 
رئیس هیئت ژیمناستیک استان اردبیل تصریح کرد: با امضای تفاهم نامه مدیران کل استانهای اردبیل، کردستان، زنجان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی مسابقات بین این استانها در هر دو بخش هنری دختران زیر 12 سال و پسران زیر 14 سال در روزهای 22 تا 24 دی‌ماه در اردبیل برگزار خواهد شد.
 
وی با اشاره به برگزاری جشنواره استعدادیابی رشته‌های مختلف ورزشی استان اردبیل بیان کرد: بی تردید در جمع رشته‌های مختلف ژیمناستها بهترین و بیشترین حضور را داشتند به طوری که حضور دیگر رشته‌ها را تحت‌الشعاع قرار داده بودند و این نشان از محبوبیت این رشته ورزشی و توجه به آن است.
 
رئیس هیئت ژیمناستیک استان اردبیل از توسعه فعالیتها برای استعدادیابی ورزش ژیمناستیک در استان خبر داد و افزود: برنامه‌های ویژه‌ای برای استعدادهای آینده ژیمناستیک در نظر گرفته‌ایم که به مرور به مرحله اجرا در خواهد آمد تا بتوانیم جایگاه استان اردبیل را در اینرشته ورزشی ارتقا دهیم.
 
وی با اشاره به نقش و اهمیت تعامل با آموزش و پرورش در زمینه استعدادیابی ورزش ژیمناستیک گفت: در حال حاضر ارتباط و هماهنگی خوبی با ورزش آموزش و پرورش استان داریم به طوری که توانستبم در هیئت از تمام ظرفیتهای آنان اعم از ورزشکار، مربی و داور بهره‌مند شویم که امیدواریم تمام این اتفاقات در راستای پیشرفت ژیمناستیک در استان موثر و مفید باشد.