سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری دوره آموزشی رعایت پروتکل‌های بهداشتی درتاسیسات گردشگری اردبیل - خبر

 

 

برگزاری دوره آموزشی رعایت پروتکل‌های بهداشتی درتاسیسات گردشگری اردبیل

برای اولین بار در سطح کشور دوره آموزشی رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراکز اقامتی و تاسیسات گردشگری اردبیل در پساکرونا برگزار شد.

برگزاری دوره آموزشی رعایت پروتکل‌های بهداشتی درتاسیسات گردشگری اردبیل

برای اولین بار در سطح کشور دوره آموزشی رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراکز اقامتی و تاسیسات گردشگری در پساکرونا در هتل لاله سرعین برگزار شد.

این دوره آموزشی زیر نظر اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان و با حمایت جامعه هتل‌ها و مراکز اقامتی و شرکت توسعه گردشگری با حضور حداکثری مدیران مراکز و تاسیسات گردشگری اردبیل برگزار شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل در این دوره آموزشی گفت:‌ بیشترین و سریعترین خسارت ناشی از شیوع بیماری کرونا متوجه بخش گردشگری بوده که نه تنها در استان و کشور بلکه در دنیا شاهد این تاثیر هستیم.

فلاحی با قدردانی از مدیران مراکز اقامتی و تاسیسات گردشگری استان که برای اولین بار با درک صحیح وضعیت موجود و اولویت بخشیدن به سلامتی مردم اقدام به تعطیلی مراکز کردند، افزود: بیشترین همکاری را در این حوزه در استان شاهد بودیم.

او گفت: بعد از کرونا رقابت در سطح کشور برای تبدیل شدن به مقاصد اول گردشگری افزایش می‌یابد و آنچه مسلم است گردشگری داخلی سریع به مرحله رونق قبلی بازگشته و فعالیت‌ها در این بخش آغاز می‌شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل با تاکید بر بهره‌مندی از فرصتی تعطیلی که در کرونا به وجود آمده است، افزود: این ایام فرصتی برای تغییر نگرش، ارتقای سطح خدمات و آموزش فعالین در این حوزه است.