سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری دوره استعدادیابی بوکس با حضور مربی تیم ملی در اردبیل - خبر

 

 

برگزاری دوره استعدادیابی بوکس با حضور مربی تیم ملی در اردبیل

دوره استعدادیابی بوکسورهای اردبیلی با حضور مربی تیم ملی بوکس در استان اردبیل پیگیری خواهد شد.

برگزاری دوره استعدادیابی بوکس با حضور مربی تیم ملی در اردبیل

با حضور مربی تیم ملی بوکس در استان اردبیل، دوره استعدادیابی و تمرینات بوکسورهای استان اردبیل پیگیری خواهد شد تا ورزشکاران اردبیلی با بهره‌گیری از تجربیات این مربی ارزنده در وضعیت آماده‌سازی مناسبی قرار گیرند.

نکته قابل توجه در حضور "باربارو فرناندز خیمنز" مستقر شدن یک ماهه این مربی در اردبیل است تا با نهایت دقت، آمادگی ورزشکاران استان اردبیل را رصد کرده و از بازیکنان مستعد برای حضور در اردوهای تیم ملی دعوت به عمل آورد.

حضور مربی کوبایی تیم ملی بوکس در اردبیل خبر خوشی برای پیشرفت بوکس استان محسوب می‌شود، چرا که این حضور علاوه بر افزایش انگیزه، تجربه و مهارت بوکسورهای اردبیلی، درارتقای دانش مربیگری مربیان این رشته ورزشی و آشنایی با تمرینات به روز ورزشی تأثیرگذار خواهد بود.

برنامه‌ریزی برای حضورمربیان مطرح ورزشی برای ارتقای سطح آمادگی ورزشکاران و مربیان یک اقدام مناسب برای  حرکت ورزش استان به سمت و سوی ورزش حرفه‌ای و مدال آوری در رقابت‌های مختلف محسوب می‌شود.

سرپرست فدراسیون بوکس در 16 مهرماه سال جاری با حضور در مجمع انتخاباتی هیأت بوکس استان اردبیل، از ضرورت نگاه یکسان به تمامی هیأت‌های شهرستانی و توجه به تمامی استان‌ها خبر داده بود تا با رشد متوازن این رشته ورزشی در تمامی شهرها همراه شویم.

 به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، این اقدام قابل تحسین و قبول دعوت هیأت بوکس استان اردبیل توسط مربی کوبایی تیم ملی، در مسیر توجه به بوکس استان‌های مستعدی همچون اردبیل مثمر ثمر خواهد بود و امیدواریم با بها دادن بیشتر به نوجوانان و جوانان ورزش دوست موفقیت‌های بیشتری را از بوکسورهای استان شاهد باشیم.