رونق تولید ملی | شنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

برگزاری جلسه هم‌اندیشی مسئولان بیله‌سوار با مدیرکل صدا و سیما - خبر

 

 

برگزاری جلسه هم‌اندیشی مسئولان بیله‌سوار با مدیرکل صدا و سیما

جلسه هم اندیشی با حضور مسئولان شهرستان بیله سوار و مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل در فرمانداری بیله سوار برگزار شد.

برگزاری جلسه هم‌اندیشی مسئولان بیله‌سوار با مدیرکل صدا و سیما

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،  در این جلسه حجت الاسلام قیاسی امام جمعه بیله سوار اظهار داشت: رسانه ها باید با هوشیاری کامل توطئه ها ودسیسه های دشمن را شناسایی کنند و در مسیر خنثی سازی آنها گام بردارند.

فرماندار بیله سوار نیز گفت :از محل درآمد کمک سرمایه ای برای توسعه و تجهیز شبکه های سراسری و شبکه استانی مبلغ 500میلیون تومان اعتبار در سال آینده اختصاص خواهد یافت.

سرهنگ اختری فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار نیز ازپوشش و انعکاس خبری یادواره124شهید شهرستان بیله سوار تقدیر و تشکر کرد.

ملااحمدی مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل هم با اشاره به اینکه صدا و سیما قرارگاه مقابله با جنگ نرم است افزود: رسانه استانی در پوشش برنامه های ارزشی استان و شهرستانها از هیچ تلاشی فروگذار نبوده و ضمن انعکاس اخبار و پیگیری مشکلات مردم از تولیدات شاخص در حوزه های مختلف شهرستانی حمایت خواهد کرد.

فرماندار بیله سوار و مدیر کل صدا و سیمای استان اردبیل همچنین در بازید از ساختمان دفتر خبری ویژه مغان در شهرستان بیله سوار از فعال نمودن این مرکز در اینده نزدیک خبر دادند.

همچنین با حضور فرماندار بیله سوار و مدیرکل صدا و سیمای استان اردبیل ایستگاه فرستنده دیجیتال در روستای جهان خانملو با اعتبار 150میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید که با افتتاح این فرستنده دیجیتال 18 شبکه تلویزیونی و 16 شبکه رادیویی در شش روستای شهرستان پوشش داده شد.