جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

برگزاری جلسه هماهنگی گرامیداشت روز خبرنگار - خبر

 

 

برگزاری جلسه هماهنگی گرامیداشت روز خبرنگار

جلسه هماهنگی گرامیداشت روزخبرنگار و تجلیل از خبرنگاران استان در صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، در این نشست که با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و نمایندگانی از استانداری, خانه مطبوعات, بسیج رسانه, سپاه استان و شهرداری اردبیل برگزار شد, دکتر ملا احمدی مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل گفت: در عصر ارتباطات و اطلاعات، خبرنگاران به عنوان چشمهای بینا و گوشهای شنوای جامعه هستند و در هر نظامی، رسانه ها به عنوان ارکان نظام هستند.

در نظام جمهوری اسلامی نیز، آگاه سازی جامعه برعهده رسانه و خبرنگاران است و اگر رسانه های ما بتوانند خوب عمل کنند در برابر فشارهای بیگانگان و دشمنان بایستیم و انسجام و وحدت خودمان را حفظ نماییم.

در ادامه سید ناصر اسحاقی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، گفت: با نزدیک شدن به روز خبرنگار تمام دغدغه ما برگزاری برنامه‌ای در شأن و منزلت خبرنگاران استان اردبیل است زیرا خبرنگاران اهل فکر و قلم هستند و باید بتوانیم در قبال خدمات خبرنگاران قدردان باشیم.

وی افزود: خبرنگاران به عنوان چشم های بیدار جامعه در جهت رسیدن به حقایق، وظیفۀ بسیار خطیری بر عهده دارند زیرا حضور خبرنگاران در جامعه، همانند سلول در بدن انسان است و باید با توجّه به آثار وجودی خبرنگاران و تأثیر آنان در جامعه، ارزش گذاری گردند.

دیگر اعضای حاضر در نشست نیز به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود در خصوص تجلیل از خبرنگاران پرداختند.