اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال | سه‌شنبه، ۲۹ اسفند ۱۳۹۶

برگزاری جلسه بررسی نقش و جایگاه صداوسیما در رشد و توسعه استان در مرکز اردبیل - خبر

 

 

برگزاری جلسه بررسی نقش و جایگاه صداوسیما در رشد و توسعه استان در مرکز اردبیل

در راستای منویات ریاست محترم سازمان در جلسه اتاق فکر صدا و سیمای مرکز اردبیل نقش و جایگاه صدا و سیما در رشد و توسعه استان بررسی شد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز اردبیل، مددی مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل، در این جلسه گفت: رسانه ملی در دوره جدید فعالیت خود، موضوع توسعه محوری و پیشرفت مداری را شعار اصلی قرار داده و از جریان نخبگی و مزیت های علمی فناوری و دانش بنیان حمایت می کند. وی تاکید کرد در این زمینه باید ظرفیت های توسعه ای استان، از جمله گردشگری و توریسم درمانی، کشاورزی، تجارت و سرمایه گذاری را بشناسیم و براساس اولویت ها، آنها را رسانه ای و به توسعه استان کمک کنیم.

عبدالله مددی در ادامه به نقش مثبت رسانه در رشد و پیشرفت همه جانبه جامعه و برعهده داشتن نقش تسریع کننده و بستر سازی مناسب و شناساندن پتانسیل های استان برای جذب سرمایه گذار اشاره کرد و افزود: هدف ما کمک به اقتصاد و معیشت مردم بوده و باید با همفکری و هم افزایی به دنبال رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت باشیم و بویژه در حوزه اقتصاد مقاومتی با توجه به رویکرد شعار سال به موضوع اقدام و عمل و امیدآفرینی در بین آحاد مردم بپردازیم.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل تاکید کرد: مردمی شدن اقتصاد مقاومتی، حمایت از نخبگان و شرکت های دانش بنیان و پرداختن به آسیب های اجتماعی از رسالت های ویژه رسانه بوده و این اساس حرکت صدا و سیما است که مسائل و مشکلات توسعه و پیشرفت همه جانبه استان را پیگیری و به مسئولان اجرایی کمک نماید.

در ادامه هر یک از مسئولان و اساتید و صاحبنظران حاضر در جلسه  مواردی را در خصوص توسعه استان و مشکلات موجود و راهکارهای رسانه ای رفع موانع بیان کردند.