سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری جشنواره نماز شمال و شمالغرب کشور در اردبیل - خبر

 

 

برگزاری جشنواره نماز شمال و شمالغرب کشور در اردبیل

مدیر اجرایی جشنواره نماز شمال و شمالغرب کشور گفت: جشنواره نماز شمال و شمالغرب کشور در سه بخش عکس، پوستر و دلنوشته توسط این انجمن در اردبیل برگزار می شود.

برگزاری جشنواره نماز شمال و شمالغرب کشور در اردبیل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، توحید مهدوی گفت: این جشنواره در سطح شمال و شمالغرب کشور برگزار می‌شود و هنرمندان 7 استان اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، گیلان، مازندران و گلستان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
 
وی با بیان اینکه در هر بخش از 3 نفر برتر با اهدای لوح و جوایزی تقدیر می‌شود، گفت: به نفرات اول هر بخش 400 هزار تومان، به نفرات دوم 350 هزار تومان و به نفرات سوم 300 هزار تومان جایزه نقدی اهدا خواهد شد.
 
مدیر اجرایی جشنواره نماز شمال و شمالغرب کشور بیان کرد: هر هنرمند در هر بخش حداکثر می‌تواند سه اثر ارسال کند که این آثار نباید قبلا در جشنواره و نمایشگاه شرکت یا در مجموعه آثار چاپ شده بوده و نباید کپی باشد چرا که مسئولیت آن بر عهده فرد ارسال کننده است و دبیرخانه جشنواره در استفاده از آثار در نمایشگاه یا چاپ در مجموعه آثار مختار است.
 
مهدوی با بیان اینکه جشنواره با مشارکت ادارات و نهادهای استان اردبیل برگزار می‌شود، گفت: در این جشنواره اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، سازمان تبلیغات اسلامی استان، دفتر امور فرهنگی و اجتماعی استانداری، اداره کل دامپزشکی استان، شهرداری اردبیل، جمعیت هلال احمر استان، ستاد اقامه نماز استان، حوزه هنری اردبیل و هیئت پزشکی ورزشی استان مشارکت دارند.
 
وی افزود: آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره 10 مهر ماه امسال بوده و 19 مهر ماه مراسم تجلیل از نفرات برتر برگزار خواهد شد.