جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی «فراغت بانوان با ورزش» در اردبیل - خبر

 

 

برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی «فراغت بانوان با ورزش» در اردبیل

نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی فراغت بانوان با ورزش در اردبیل برگزار می‌شود.

برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی «فراغت بانوان با ورزش» در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، عوض نخست سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل در جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی بانوان در اردبیل اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی فراغت بانوان با ورزش در شهرستان اردبیل برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: این جشنواره برای نخستین بار ویژه مادران و دختران اردبیلی با هدف گسترش فرهنگ کار گروهی در بین اعضای خانواده‌ها و ارتقای سطح سلامت جسمانی، روانی و اجتماعی خانواده روز چهارشنبه 11 مردادماه در پنج رشته بدمینتون، بسکتبال، دارت، طناب‌زنی، یه‌قل دوقل و لی لی برگزار می‌شود.

نخست افزود: تمامی بانوان علاقمند اردبیلی می‌توانند در قالب یک تیم با نسبت خانوادگی مادربزرگ، مادر،دختر و خواهران تا پایان وقت اداری امروز با در دست داشتن اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی، یک قطعه عکس پشت‌نویسی شده و ارائه کارت بیمه ورزشی به امور ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل واقع در شهرک آزادی یا سالن ورزشی حجاب مراجعه کرده و ثبت‌نام کنند.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اردبیل با اشاره به شرایط شرکت در هر بخش از این جشنواره فرهنگی و ورزشی تصریح کرد: شرکت در سه رشته ورزشی برای هر تیم الزامی است و اعضای تیم‌های منتخب به جشنواره کشوری اعزام خواهند شد تا در این جشنواره به رقابت با سایر شرکت‌کنندگان بپردازند.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری چنین جشنواره‌هایی ویژه بانوان و به شکل خانوادگی گفت: تلاش و جدیت بر این است تا با توجه به تاثیر این برنامه‌ها در نشاط ‌افزایی و مشارکت بانوان برگزاری چنین جشنواره‌هایی را در اردبیل توسعه و گسترش داده و مشارکت بانوان را در این جشنواره‌های فرهنگی و ورزشی تقویت کنیم.