رونق تولید ملی | دوشنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۸

برگزاری جشنواره زمستانی در سرعین - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جشنواره زمستانی در سرعین

برگزاری جشنواره زمستانی در سرعین


فرماندار سرعین گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده جشنواره زمستانی بهمن ماه در شهر توریستی سرعین برگزار می‌شود.

برگزاری جشنواره زمستانی در سرعین

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، عاطف ناصری افزود: با برنامه‌ریزیهای انجام شده جشنواره زمستانی ابتدای بهمن ماه در شهر توریستی و گردشگری سرعین برگزار می‌شود و تمهیدات لازم برای این رویداد بزرگ تفریحی در شهرستان سرعین انجام شده است و هیچ گونه مشکلی در رابطه با برگزاری این جشنواره وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه جشنواره زمستانی سرعین با مشارکت بخش خصوصی، شهرداری، فرمانداری و جامعه اقامتی و هتل‌داری سرعین برگزار می‌شود، گفت: در این زمینه تمام دستگاههای اجرایی برنامه‌ریزی منسجم و هدفمند را تدارک دیده‌اند تا این جشنواره به صورت باشکوه و منظم برگزار شود.

فرماندار سرعین تصریح کرد: یکی از اولویتهای اساسی ما از برگزاری جشنواره زمستانی در سرعین جذب گردشگران داخلی و خارجی در فصل زیبای زمستان است چرا که شهرستان سرعین ظرفیتهای بسیار بالایی در جذب گردشگران زمستانی دارد که با برگزاری جشنواره زمستانی بی‌شک شاهد حضور خیل گردشگران داخلی و خارجی در منطقه خواهیم بود.

ناصری از اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و تفریحی در جشنواره زمستانی سرعین خبر داد و گفت: این جشنواره با حضور هنرمندان مطرح کشور و مسئولان کشوری و استانی ابتدای بهمن ماه در محل باغمیشه سرعین افتتاح می‌شود تا بتوانیم گام بزرگی در پویایی اقتصاد و گردشگری منطقه برداریم.

وی بیان کرد: در کنار برگزاری جشنواره زمستانی سرعین مسابقات اسکی، نقاشی نیز برگزار می‌شود و مسابقات اسکی با حضور ورزشکاران مطرح کشور برگزار خواهد شد که توسعه برگزاری ورزشهای زمستانی از اولویتهای ما در برگزاری این جشنواره است.

فرماندار سرعین افزود: مراسم اختتامیه جشنواره زمستانی سرعین 15 بهمن ماه با حضور هنرمندان مطرح و بنام کشور و نیز مسئولان برگزار می‌گردد که برگزاری این جشنواره عظیم زمستانی از اهمیت بالایی برای ما و شهرستان سرعین برخوردار است چرا که می‌خواهیم همانند تابستان سرعین در زمستان زیبای این شهر نیز میلیونهاگردشگر داخلی و خارجی را جذب کنیم تا شاهد رونق اقتصادی منطقه باشیم.