سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری جشنواره بازی‌های بومی و محلی شمال‌غرب کشور در خلخال - خبر

 

 

برگزاری جشنواره بازی‌های بومی و محلی شمال‌غرب کشور در خلخال

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان اردبیل گفت: جشنواره بازی‌های بومی و محلی شمال‌غرب کشور در شهریور‌ماه امسال در شهر کلور خلخال برگزار می‌شود.

برگزاری جشنواره بازی‌های بومی و محلی شمال‌غرب کشور در خلخال
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، تاج‌مهر در جلسه هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان خلخال اظهار داشت: در کنار برنامه‌های ورزشی باید هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان خلخال به فعالیت‌های فرهنگی نیز اهتمام داشته و در این زمینه اقدامات لازم و اساسی را انجام دهد.
 
وی از برگزاری جشنواره ماهیگیری با قلاب با مساعدت هیئت ورزش‌های همگانی در مردادماه امسال در خلخال خبر داد و گفت: در کنار این جشنواره پس از تامین اعتبارات موردنیاز جشنواره بازی‌های بومی و محلی شمال‌غرب کشور نیز در شهریور‌ماه امسال در شهر کلور خلخال برگزار خواهد شد.
 
 رئیس هیئت ورزش های همگانی استان اردبیل بیان کرد: یک دوره کلاس مربیگری درجه سه آمادگی جسمانی یا ایروبیک در صورت رسیدن تعداد به حد نصاب در شهر خلخال برنامه‌ریزی شده که انتظار می‌رود در زمینه برگزاری این دوره مسئولان شهرستانی تلاش و اهتمامی جدی داشته باشند.
 
تاج مهر با اشاره به برنامه‌ریزی برای برگزاری برنامه‌های مختلف مناسبی در شهرستان خلخال تصریح کرد: جشنواره‌های مختلف ورزشی در طول سال به مناسبت‌های مختلف برگزار و برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری جشنواره ورزش‌های زمستانی به مناسبت دهه مبارک فجر انجام می‌شود.
 
وی با تاکید بر حضور گسترده و فعال تیم‌های ورزشی در مسابقات مختلف افزود:‌ باید تیم‌های ورزشی شهرستان خلخال برای شرکت در مسابقات انتخابی یا قهرمانی استان آماده‌سازی شوند و انجمن‌های مربوطه قبلا برنامه‌ریزی‌های لازم را در این زمینه انجام دهند تا بتوانیم شاهد توسعه ورزش‌های همگانی در این منطقه باشیم.