رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

برگزاری جشنواره‌های زمستانی گردشگری در اردبیل ۷ برابر شد - خبر

 

 

برگزاری جشنواره‌های زمستانی گردشگری در اردبیل ۷ برابر شد

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: با تلاش‌ها و اقدامات انجام شده برگزاری رویدادها و جشنواره‌های زمستانی در سطح استان اردبیل هفت برابر افزایش یافته است.

برگزاری جشنواره‌های زمستانی گردشگری در اردبیل ۷ برابر شد
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، صغری فرشی گفت: با تلاش‌ها و اقدامات انجام شده برگزاری رویدادها و جشنواره‌های زمستانی در سطح استان اردبیل هفت برابر افزایش یافته است که این امر گامی در راستای توسعه و رونق صنعت گردشگری استان با توجه به ظرفیت‌ها و قابلیت‌های موجود در این حوزه در اردبیل به شمار می‌رود.
 
وی معرفی قابلیت‌ها و توانمندی‌های استان در بخش گردشگری را از مهمترین وظایف این اداره کل برشمرد و بیان کرد: با توجه به چهار فصل بودن استان معرفی جاذبه‌ها و ظرفیت‌های گردشگری نقش و اهمیت بسزایی در رونق این صنعت ایفا خواهد کرد.
 
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل در مورد ایده زمستان بیدار در استان گفت: این طرح گامی در راستای توسعه گردشگری استان به شمار می‌رود و تلاش می‌کنیم در این مسیر به ویژگی رویدادها و جشنواره‌ها نگاه متوازنی داشته باشیم.
 
فرشی گردشگری سلامت را از ظرفیت‌های توسعه ای استان برشمرد و افزود: توجه به کشورهای همسایه به ویژه گردشگران آذری در حوزه گردشگری سلامت و گردشگران عربی در حوزه های مختلف می‌تواند زمینه‌ساز افزایش میانگین درآمد مردم استان و توسعه اقتصادی در استان اردبیل شود که این مهم با جدیت پیگیری می‌شود.