جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

برگزاری تجمع عاشورایی بسیجیان در اردبیل - صفحه اصلی

 

 

برگزاری تجمع عاشورایی بسیجیان در اردبیل

برگزاری تجمع عاشورایی بسیجیان در اردبیل


برگزاری تجمع عاشورایی بسیجیان در اردبیل

اصغر عباس‌زاده گفت: همزمان با پنجم آذرماه که به نام روز «بسیج، ایثار و شهادت» نامگذاری شده است، این تجمع از ساعت 9:30 صبح در شهرهای مختلف استان برگزار می‌شود که در اردبیل نیز در سالن شهید آسمانی ورزشگاه تختی به انجام می‌رسد.

وی ادامه داد: در این تجمع عظیم و گسترده، بسیجیان اوج وفاداری و ایثارگری خود را به دستاوردهای انقلاب اسلامی، ‌دفاع از خط ولایت و اهداف ارزشی به نمایش می‌گذارند.

به گفته عباس‌زاده، تاریخ 36 ساله انقلاب اسلامی گواه آن است که دشمنان این نظام لحظه‌ای از خباثت و حرکت‌های نامبارک خود دست نکشیده‌اند و همواره سعی کردند در همه عرصه‌ها بر علیه نظام اسلامی ما توطئه بچینند.

دبیر ستاد گرامیداشت برنامه‌های هفته بسیج در سپاه استان اردبیل خنثی شدن این توطئه‌ها را نتیجه حضور با بصیرت بسیجیان در صحنه‌های انقلاب توصیف کرد و افزود: یکه‌تازی بسیجیان در این 36 سال مانع از رخنه دشمنان و نفوذ آنها شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه استان اردبیل با بیان اینکه دشمنان ما امروز درصدد نفوذ از سنگرهای اقتصادی، فرهنگی و امنیتی هستند، تصریح کرد: در این شرایط سخت و حساس حضور ارزشی بسیجیان در همه صحنه‌ها قطعاً سدی در مقابل این راه نفوذ خواهد بود.

عباس‌زاده با بیان اینکه در پنج روز گذشته از گرامیداشت هفته بسیج برنامه‌های مختلفی با محوریت فرهنگی، ورزشی، اجتماعی، توسعه و سازندگی در تجلیل از فعالان این عرصه انجام شده است، افزود: امروز نیز ششمین روز هفته بسیج به نام «بسیج، ‌وحدت و بیداری اسلامی»، نامگذاری شده تا در این روز نیز برنامه‌های مختلفی همچون همایش نخبگان بسیجی با حضور پیشکسوتان و فعالان حوزه علمی برگزار شود.

این مسئول یکی از راهبردهای انقلاب اسلامی را صدور انقلاب به اقصی نقاط نقاط دنیا اعلام کرد و یادآور شد: انقلاب اسلامی از هر حرکت و نهضت آزادی‌بخش حمایت می‌کند و در حرکت بیداری امت اسلامی نیز مدافع مظلومان دنیا بوده است.

دبیر ستاد گرامیداشت برنامه‌های هفته بسیج در سپاه استان اردبیل گفت: مسابقات ورزشی متنوع، ‌دیدار با جانبازان حاضر در آسایشگاه جانبازان، برگزاری یادواره‌های مختلف شهدا و نشست روشنگری با محوریت وحدت و بیداری اسلامی امروز برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس عباس‌زاده در پایان سخنان خود تجمع حماسی بسیجیان را با عنوان «شکوه ایستادگی» فردا در گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج بیان کرد و گفت: قطعاً این تجمع بزرگ میدان عمل، آگاهی و هوشیاری بسیجیان ما را به رخ می‌کشد.