رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

برگزاری بیش از 300 برنامه فرهنگی و ورزشی ویژه جوانان اردبیلی - خبر

 

 

برگزاری بیش از 300 برنامه فرهنگی و ورزشی ویژه جوانان اردبیلی

سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: به مناسبت فرارسیدن هفته جوان بیش از 300 برنامه فرهنگی و ورزشی در استان اردبیل برگزار خواهد شد.

برگزاری بیش از 300 برنامه فرهنگی و ورزشی ویژه جوانان اردبیلی

بهرام آقاخانی اظهار کرد:  در راستای گرامیداشت هفته جوان بیش از 300 برنامه در سطح استان برگزار خواهد شد و جوانان در قالب سازمان‌های مردم نهاد متولی برگزاری برنامه‌های مختلف خواهند بود.

وی بر اهمیت پرداخت به مسائل حوزه جوانان اشاره کرد و گفت: بدین منظور با انجام هماهنگی‌های لازم به دنبال برگزاری برنامه‌های مدنظر بوده و در نقاط مختلف استان شاهد برگزاری برنامه‌های مختلف خواهیم بود.

محمد صادق محمدی سرپرست فرمانداری کوثر نیز در این برنامه ضمن تبریک آغاز سال نو و ارائه نمایه کلی برنامه‌های پیش بینی شده در گرامیداشت هفته جوان، عمده مشکل جوانان منطقه را اشتغال دانست و از عزم جدی دولت در سال 1397 در رفع این مشکل خبر داد.

در ادامه جلسه شهرام فکری معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان در خصوص اهم برنامه‌های هفته جوان گفت: برنامه‌هایی شامل تجلیل از جوانان برتر و نخبه، دیدار جوانان با نماینده ولی فقیه و فرماندار، نشست مشترک جوانان و مسؤولین را از اهم برنامه‌های هفته ی جوان در سطح استان دانست.

به گزارش خبرگزاری فارس، شایان ذکر است آغاز هفته جوان مصادف است با ولادت حضرت علی اکبر (ع) و از تاریخ 8 الی 15 اردیبهشت 1397 با اجرای برنامه‌های متنوع در استان اردبیل ادامه خواهد داشت.