جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

برگزاری بیش از 100 برنامه به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد در اردبیل - خبر

 

 

برگزاری بیش از 100 برنامه به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد در اردبیل

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل گفت: به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر بیش از ۱۰۰ برنامه در سطح استان اردبیل برگزار می‌شود.

برگزاری بیش از 100 برنامه به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، علی واحد افزود: برگزاری بیش از 100 برنامه در سطح استان اردبیل به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد پیش‌بینی شده است که دبیرخانه ستاد بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر بر عهده اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل است و در شهرستان‌ها نیز این ستاد به ریاست فرمانداران برنامه‌های مختلفی برگزار می‌کند.

وی گفت: از جمله برنامه‌های شاخص پیش‌بینی شده برای سالروز آزادسازی خرمشهر می‌توان به حضور در گلزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا و جانبازان، دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، فضاسازی و تبلیغات شهری، بازخوانی عملیات بیت‌المقدس و رونمایی از کتاب" من و ارشد آموزشگاه" که خاطرات سرهنگ کاظم زارع محمدی است، اشاره کرد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل افزود: مرکز فرهنگی دفاع مقدس در بخش های مختلف از ابتدای سال 95 در حال احداث می باشد و زمینی به مساحت 3 هکتار به این مرکز اختصاص یافته است.

واحد افزود: برگزاری شب تئاتر، تجلیل از سربازان گمنام امام زمان(عج) و برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان اردبیل به میزبانی تیپ 40 ارتش جمهوری اسلامی ایران در پادگان شهید چمران و نیز برگزاری رژه موتوری توسط نیروهای انتظامی و نظامی از جمله سایر برنامه‌های سالروز آزادسازی خرمشهر در استان اردبیل است.

وی گفت: همایش بزرگ پیاده‌روی با خانواده به مناسبت فرارسیدن سوم خردادماه، روز هفتم خرداد در مجتمع شورابیل اردبیل برگزار می‌شود که ایجاد ایستگاه‌های صلواتی و نیز اعزام اکیپ‌های پزشکی برای ویزیت رایگان به مناطق محروم جزء برنامه‌های سالروز آزادسازی خرمشهر در اردبیل است.

وی بیان کرد: همایش 2 هزار نفری پیشکسوتان دفاع مقدس با حضور خانواده‌های شهدای عملیات بیت‌المقدس در حسینیه ثارالله سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل برگزار می‌شود.