جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

برگزاری بیش از ۵۰ برنامه فرهنگی مذهبی در حوزه بانوان - خبر

 

 

برگزاری بیش از ۵۰ برنامه فرهنگی مذهبی در حوزه بانوان

شهردار اردبیل گفت: بیش از ۵۰ برنامه فرهنگی، هنری و مذهبی به‌صورت مجازی و آنلاین توسط فرهنگسراهای شهرداری اردبیل برگزار می‌شود.

برگزاری بیش از ۵۰ برنامه فرهنگی مذهبی در حوزه بانوان

حمید لطف اللهیان تصریح کرد: فرهنگسراهای شهرداری ادبیل در ایام ماه محرم و صفر بصورت مجازی و آنلاین میزبان شهروندان اردبیلی و عزاداران حسینی خواهند بود.

وی با بیان اینکه بیش از ۵۰ برنامه متنوع فرهنگی، هنری و مذهبی برای عزاداران حسینی برگزار می‌شود افزود: زنده نگهداشتن پیام عاشورا، نشر، گسترش و عمیق شناخت شهروندان از فرهنگ ایثار و شهادت و تقویت باورهای نسل جوان از اهداف این برنامه‌های مجازی است.

شهردار اردبیل همچنین با تاکید بر ترویج فرهنگ عاشورایی و ضرورت حفظ سلامت شهروندان و عزاداران حسینی افزود: علاقمندان می‌توانند از صفحه اینستاگرامی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری به آدرس www.instagram.com/ardebil.farhangi و دیگر صفحات اینستاگرامی اعلامی در فضای مجازی از این برنامه‌ها بهره بگیرند.

لطف اللهیان با اشاره به برگزاری فراخوان‌های متعدد از جمله فراخوان دومین سوگواره عکس محرم‌، فراخوان مسابقه مجازی «حسینیه کوچک من» و فراخوان نذر کتاب گفت: سخنرانی مذهبی تفسیر عاشورا، قصه گویی از وقایع کربلا، کارگاه‌های آموزشی با محور تبیین فلسفه عاشورا و انتقال مفاهیم عاشورایی، ویژه برنامه زنان عاشورایی، مسابقه نقاشی و عکس عاشورایی، پخش زیارت عاشورا، معرفی پیرغلامان حسینی، معرفی کتب عاشورایی و مسابقات قرانی از جمله این برنامه‌ها است که بصورت مجازی برگزار خواهد شد.