جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

برگزاری انتخاباتی سالم الویت اصلی وزارت کشور/ تاسیس استان جدید در دستور کار دولت نیست - خبر

 

 

برگزاری انتخاباتی سالم الویت اصلی وزارت کشور/ تاسیس استان جدید در دستور کار دولت نیست

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: تأسیس استان جدید در دستور کار دولت نیست و در این زمینه تاکنون موضوعی مطرح نشده است.

برگزاری انتخاباتی سالم الویت اصلی وزارت کشور/ تاسیس استان جدید در دستور کار دولت نیست

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان جمال عرف معاون سیاسی وزیر کشور گفت: بررسی ارتقای مناطق مختلف برای ما جزو اولویت‌های اساسی است و در این زمینه درصدد هستیم تا در امر ارتقای زمینه‌های تاریخی و سیاسی به این مهم جامه عمل بپوشانیم.

وی بیان کرد: در شبکه‌های مجازی بحث ایجاد استان جدید مطرح می‌شود در حالی که حداقل برای امسال چنین برنامه‌ای در دستور کار نیست، ولی در بحث انتزاع و ارتقا اقداماتی انجام خواهیم داد.

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: انجام چنین اقداماتی بدون برنامه‌های کارشناسانه عملاً ممکن نیست و به همین دلیل در این زمینه باید برنامه‌ریزی‌های لازم مبنای کار قرار گیرد تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در توسعه استان‌ها و شهرستان‌های کشور دست یابیم.

عرف تصریح کرد: برگزاری انتخاباتی سالم، امن و باشکوه یک اولویت مهم و اساسی برای ما است و در این زمینه رأی مردم به‌عنوان امانت در اختیار مجریان انتخابات قرار می‌گیرد که به همین منظور انتظار می‌رود نهایت حساسیت و دقت را به‌کار گیرند تا ما در انجام وظایف و مسئولیت خود به‌شکل مناسب عمل کنیم.

وی ضمن تبریک به‌مناسبت شهرستان شدن اصلاندوز به مردم این منطقه بیان کرد: اشتیاق و شعف مردم اصلاندوز عاملی اساسی و مهم است و با توجه به این‌که اردبیل و شهرستان اصلاندوز در پیشانی روابط ما با کشور دوست و همسایه جمهوری آذربایجان است منتظر اتفاقات خوبی هستیم.

گفتنی است با حضور معاون وزیر کشور، استاندار اردبیل و نماینده مردم شهرستان‌های بیله‌سوار، پارس‌آباد و اصلاندوز در مجلس کلنگ احداث ۷ پروژه خدماتی و عمرانی در اصلاندوز به زمین زده شد که در مجموع برای تکمیل این پروژه‌ها که شامل ساختمان فرمانداری اصلاندوز، ۳ باب مدرسه و آبرسانی است مبلغ ۳۸ میلیارد تومان هزینه می‌شود.