سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری المپیاد ورزشی بانوان در اردبیل - خبر

 

 

برگزاری المپیاد ورزشی بانوان در اردبیل

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته المپیاد ورزشی بانوان در بیش از ۱۳ رشته ورزشی در اردبیل برگزار می‌شود.

برگزاری المپیاد ورزشی بانوان در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ، ایوب بهتاج در نشست تخصصی هیئت‌های ورزشی بانوان در اردبیل اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته المپیاد ورزشی بانوان امسال در اردبیل برگزار می‌شود و در این المپیاد ورزشکاران بانوان در بیش از 13 رشته ورزشی با هم رقابت خواهند کرد.

وی با اشاره به این که المپیاد ورزشی بانوان به صورت منطقه‌ای برگزار می‌شود، افزود: پیش‌بینی شده است 5 استان هر کدام میزبان 3 رشته ورزشی باشند که اردبیل نیز المپیاد ورزشی در 3 رشته ورزشی ویژه بانوان را برگزار خواهد کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های مربی‌گری و داوری ورزش بانوان در اردبیل خبر داد و گفت: این کلاس‌ها و دوره‌ها مختص آقایان نیست و بانوان نیز می‌توانند از این ظرفیت بزرگ برای توسعه و ارتقای دانش مربی‌گری خود استفاده کنند.

بهتاج بیان کرد: یکی از اولویت‌های ما توسعه ورزش بانوان است که در این زمینه برنامه‌ریزی خاصی انجام شده و سالن‌های ویژه‌ای از جمله سالن حجاب در اختیار بانوان قرار داده شده است.

وی تصریح کرد: پیست دو و میدانی اردبیل با قول وزیر ورزش و جوانان راه‌اندازی می‌شود و ما این پیست را در اختیار بانوان قرار می‌دهیم تا بتوانند در ورزش دو و میدانی توانمندی‌های خود را نشان دهند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل اظهار کرد: نائب‌ رئیسان هیئت‌های ورزشی متولی توسعه ورزش بانوان در هیئت هستند و نیاز است مطالبات و خواسته‌های ورزش بانوان را مطرح کنند و راهکارهای اساسی در این زمینه ارائه دهند.

بهتاج افزود: امروز ورزشکاران اردبیلی توانسته‌اند در میادین ملی و بین‌المللی افتخارات زیادی برای کشورمان به دست آورده‌اند و روز به روز بر این افتخارات افزوده می‌شود و ما نیز تمام توان خود را برای حمایت از ورزش بانوان انجام خواهیم داد.