سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

برگزاری اردوی منتخب کشتی آزاد و فرنگی استان به میزبانی اردبیل - خبر

 

 

برگزاری اردوی منتخب کشتی آزاد و فرنگی استان به میزبانی اردبیل

رئیس انجمن کشتی آموزش‌ و پرورش استان اردبیل گفت: اردوی آماده‌سازی تیم منتخب استان در رشته کشتی آزاد و فرنگی نونهالان به‌ صورت مشترک مابین آموزش‌ و پرورش و هیأت کشتی استان اردبیل برگزار خواهد شد.

برگزاری اردوی منتخب کشتی آزاد و فرنگی استان به میزبانی اردبیل

عبدالرضا اقبال با اشاره به برگزاری اردوی آماده‌سازی تیم منتخب کشتی آزاد و فرنگی استان اردبیل اظهار کرد: اردوی آماده‌سازی تیم منتخب استان کشتی آزاد و فرنگی نونهالان به‌صورت مشترک مابین آموزش‌وپرورش و هیأت کشتی استان اردبیل برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این اردو از روزهای 27 تا خردادماه با حضور 41 کشتی‌گیر  در سالن چند منظوره شهید کاظم دیرین شهرستان اردبیل برگزار می‌شود.

رئیس انجمن کشتی آموزش‌وپرورش استان اردبیل تصریح کرد: اسامی دعوت‌شدگان به اردوی آماده‌سازی تیم منتخب کشتی آزاد و فرنگی با مشارکت اعضا شورای فنی مسابقات به  اردوی تیم منتخب فراخوان شده‌اند.

اقبال با توجه به زمان برگزاری مسابقات قهرمان کشوری کشتی آزاد و فرنگی نونهالان بیان کرد: امسال مسابقات قهرمان کشوری کشتی آزاد و فرنگی به‌صورت مشترک با فدراسیون کشتی و فدراسیون دانش آموزی  در تیرماه سال جاری به میزبانی شهرستان خرم‌آباد برگزار خواهد شد.

وی افزود: تفاهم‌نامه که بین فدراسیون کشتی و وزارت آموزش‌وپرورش نوشته‌شده است نویدبخش رشد و توسعه این رشته ورزشی در مدارس سراسر کشور است و امیدوارم که این برنامه‌ها تداوم داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس، رئیس انجمن کشتی آموزش‌وپرورش استان اردبیل اضافه کرد: از اولویت‌های آموزش‌وپرورش جذب دانش آموزان به ورزش است که در آینده شاهد نسل پویا و بانشاطی باشیم و در این راستا گام‌های مثبت برداشته‌شده است که می‌تواند منجر به فعال‌سازی سالن‌های ورزشی کشتی شود.