جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

برپایی 27 نمایشگاه در هفته مشاغل در اردبیل - خبر

 

 

برپایی 27 نمایشگاه در هفته مشاغل در اردبیل

 

سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان اردبیل از برپایی 27 نمایشگاه به مناسبت هفته معرفی مشاغل در سطح استان خبر داد.

 

خبرگزاری فارس: برپایی 27 نمایشگاه در هفته مشاغل در اردبیل

 

 محمود مشکی در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته مشاغل در اردبیل اظهار داشت: یکی از بدیهی‌ترین نیازهای انسان نیاز به شغل است انتخاب شغل یکی از مواردی است که هر انسان باید در برهه‌ای از زمان به آن اقدام کند و از همان اوایل زندگی نظر فرد را به خود جلب می‌کند.

وی تصریح کرد: هر فردی باید با توجه به رغبت‌ها و استعدادهای خود و نیاز جامعه شغل مناسبی را برگزیند، انتخاب صحیح و اشتغال در هر شغلی که منطبق و هماهنگ با توانایی‌ها و رغبت‌های فرد باشد چون علاوه بر تأمین رضایت خاطر فرد موجب افزایش بازدهی در کار فرد نیز می‌شود.

سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان خاطر نشان کرد: انتخاب شغل به برقراری تعادل منطقی در جنبه‌های متعدد زندگی فرد می‌انجامد و او را به انجام بهتر توانمندی‌ها و شایستگی‌ها ترغیب و تشویق می‌کند.

مشکی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: امیدواریم با تکیه بر توانایی‌ها و توانمندی‌های مشاوران، تجارب هنرآموزان و کارآفرینان موفق منطقه و از طریق تهیه و توزیع بروشورهای شغلی تحصیلی، ایراد سخنرانی نسبت به معرفی مشاغل در جهت‌گیری صحیح و اصولی دانش‌آموزان در انتخاب رشته و هدایت تحصیلی اقدام کنند.

وی بیان کرد: این نمایشگاه‌ها در طول این هفته در استان دایر است و تلاش می‌شود حداکثر دانش‌آموزان از این نمایشگاه‌ها بازدید کنند.

مشکی در پایان مراتب تقدیر و تشکر خود را از مسئولان، عوامل اجرایی و دیگر زحمتکشان در برپایی و راه‌اندازی این نمایشگاه‌ها اعلام کردند.