جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

برپایی 220 پایگاه سلامت‌محور در اردبیل - خبر

 

 

برپایی 220 پایگاه سلامت‌محور در اردبیل

فرمانده سپاه شهرستان اردبیل گفت: در قالب طرح ملی شهید سلیمانی 220 پایگاه مقاومت بسیج به عنوان مرکز سلامت‌محور در پایش و ارتقا برنامه‌های پیشگیرانه در برابر بیماری کرونا تشکیل شده است.

برپایی 220 پایگاه سلامت‌محور در اردبیل

دهقانی اظهار کرد: پنجم آذر سال 58 به فرمان امام راحل و با تفکر بلند بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی شجری طیبه بسیج شکل گرفت که از آن مقطع تاکنون در عرصه‌های مختلف حضور بسیج به عزت و عظمت ملت ایران و انقلاب اسلامی افزوده است.
وی تصریح کرد: امام راحل با بنیان‌گذاری تفکر بسیجی در حقیقت ملت ایران را از توطئه‌ها و هجمه‌های بیگانگان به ویژه استکبار جهانی مصون نگه داشته و در نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی تمام توطئه‌های دشمنان یکی پس از دیگری به همت و اندیشه بلند بسیجیان خنثی شد.
فرمانده سپاه شهرستان اردبیل به افتخارآفرینی بسیجیان در هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: بعد از پیروزی در هشت سال دفاع مقدس و انجام رسالت سنگین در رفع تهدیدها و توطئه‌های دشمنان در جنگ نرم فرهنگی و اکنون نیز در جنگ تمام عیار اقتصادی بسیج با تمام ابزار و لوازم خود به صحنه آمده تا زمینه همراهی مردم را فراهم کند.
دهقانی رسالت بسیج را خدمت‌رسانی بی‌منت در صحنه‌های مختلف اعلام کرد و افزود: این مجموعه برآمده از مردم و در خدمت مردم است و قطعا در شرایط سخت کنونی که تهدیدهای اقتصادی دشمنان افزون شده و بیماری کرونا بر مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم افزوده است، بسیج در کنار این مردم در تلاش برای تأمین آرامش و امنیت روحی و روانی است.
وی به برگزاری بیش از 98 برنامه در گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان اردبیل اشاره کرد و ادامه داد: این برنامه‌ها با تنوع خاص همچنان در حال اجراست که امیدواریم با برگزاری این برنامه‌ها یاد و خاطره بسیج به عنوان شجره طیبه بیش از گذشته گرامی داشته شود.