جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

برپایی هزارو100پایگاه جمع آوری زکات فطریه در است - خبر

 

 

برپایی هزارو100پایگاه جمع آوری زکات فطریه در است

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل از برپایی هزار و ۱۰۰ پایگاه ثابت و سیار برای جمع‌آوری زکات فطریه در نقاط مختلف استان خبرداد.

برپایی هزارو100پایگاه جمع آوری زکات فطریه در است
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حسین دشتی گفت: از نخستین ساعات عید سعید فطر پایگاه‌های کمیته امداد استان اردبیل آماده دریافت زکات فطره روزه‌داران هستند و در این پایگاه‌ها با رعایت موازین بهداشتی فطریه مردم جمع‌آوری خواهد شد.
 
 وی با بیان اینکه فطریه جمع‌آوری شده در اسرع وقت و همان روز به حساب خانوار تحت حمایت کمیته امداد واریز خواهد شد اضافه کرد: پایگاه‌های جمع‌آوری زکات فطریه در مساجد، حسینیه‌ها، پایگاه‌های کمیته امداد و مراکز نیکوکاری برپا خواهد شد و نیکوکاران در عید سعید فطر می‌توانند با پرداخت فطره خود بخش مهمی از نیازهای مددجویان را رفع کنند.
 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل  گفت: علاوه بر پایگاه‌ها، خیران می‌توانند از طریق سامانه آنی پرداخت #*۵*۰۴۵*۸۸۷۷* نیز به آسانی فطریه خود را پرداخت کنند.
 
دشتی با بیان اینکه مردم از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۲۲ نزد بانک ملی به نام کمیته امداد استان اردبیل هم می‌توانند زکات فطره خود را به دست نیازمندان برسانند، اضافه‌کرد: تمهیدات مناسبی اندیشیده شده تا مردم تمامی نقاط استان از طریق کدآنی ‌پرداخت و کارت مجازی کمیته امداد زکات فطره را پرداخت کنند.
 
وی با بیان اینکه کمیته امداد به عنوان دبیرخانه شورای زکات، موظف به دریافت زکات فطریه خیران است، افزود: بر اساس نظر مقام معظم رهبری کمیته امداد به عنوان دبیرخانه شورای زکات متولی دریافت و هزینه‌کرد زکات می‌باشد.
 
۳۸ هزار و ۲۰۰ خانوار با جمعیت حدود ۸۰ هزار نفر در استان اردبیل تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند.