سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

برپایی ایستگاه سلامت و درمان برای عزاداران حسینی در اردبیل - خبر

 

 

برپایی ایستگاه سلامت و درمان برای عزاداران حسینی در اردبیل

به منظور خدمت‌رسانی بیشتر به همشهریان و عزاداران حسینی ایستگاه سلامت و درمان در امامزاده سید صدرالدین اردبیل برپا خواهد شد.

برپایی ایستگاه سلامت و درمان برای عزاداران حسینی در اردبیل

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، راشد پرستار مدیر موسسه مدیران جوان خدمت و تلاش گفت: با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان اردبیل، سازمان بسیج علمی پژوهشی فناوری، پایگاه علمی بسیج امام رضا (ع) و مؤسسه مدیران جوان خدمت و تلاش، ایستگاه سلامت و فرهنگ در روز اربعین حسینی برپا خواهد شد.

وی اظهار داشت: به منظور خدمت‌رسانی بیشتر به همشهریان و عزاداران حسینی ایستگاه سلامت در امام‌زاده سید صدرالدین اردبیل برپا شده و خدمات مختلف پزشکی، فرهنگی و آموزشی در این مرکز انجام خواهد شد.

پرستار بر ضرورت اجرایی شدن چنین برنامه‌هایی در مناسبت‌های مختلف تأکید کرد و ادامه داد: پایش فشار خون و قند خون، ثبت نام و صدور کارت اهدای عضو و مشاوره بهداشتی و سلامت از خدمات ارائه شده در این ایستگاه خواهد بود.

وی به توضیح دیگر خدمات ارائه شده در این مرکز پرداخت و ادامه داد: محاسبه شاخص توده بدنی، مشاوره مامایی، توزیع ویتامین D3 و بروشور مرتبط با سلامت از دیگر خدمات ارائه شده در این ایستگاه خواهد بود.

پرستار از گسترش این برنامه به نقاط محروم شهر برای حمایت از محرومان و مستضعفین در روزهای آینده خبر داد و گفت: این برنامه مصادف با اربعین حسینی در روز پنجشنبه 18 آبان ماه از ساعت 9 صبح تا 18 عصر در امام‌زاده سید صدرالدین شهرستان اردبیل برگزار خواهد شد.