جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

برنامه های صداوسیمای مرکز اردبیل در هفته دولت - خبر

 

 

برنامه های صداوسیمای مرکز اردبیل در هفته دولت

صداوسیمای استان اردبیل در هفته دولت با پخش ویژه برنامه های مختلف و برنامه های گفتگو محور، تلاش و خدمات دولت مردان و مسئولین نظام را از شبکه سبلان به تصویر میکشد.

به گزارش دفتر و روابط عمومی صداوسیمای استان اردبیل، سیمای شبکه سبلان با تهیه و پخش برنامه های مختلف از جمله: «گفتگوی ویژه»، «رادیو ساعتی»،«ساغ یاشا» و«حسین عاشیقلری»  و نیز برنامه صحبگاهی "تزه گون" ، " ائویم قراریم " با برقراری ارتباط تلفنی با مدیران مختلف دستگاههای اجرایی استان،«سرود و کلیپ مناسبتی هفته دولت»، «زیرنویس»، «وله مناسبتی هفته دولت» و... و همچنین حضور مدیران ارشد دستگاه های اجرایی مختلف استان در این برنامه ها، تلاش و خدمات دولت مردان و مسئولین دستگاه های اجرایی استان را به خوبی به تصویر میکشد.
 
رادیو اردبیل هم با تهیه و پخش برنامه های متعددی در هفته دولت از جمله: برقراری ارتباط های روزانه در برنامه ، حضور مدیران دستگاه های اجرایی استان در برنامه های «رادیو ساعتی»- «دانیشیق»-و و نیز برنامه صحبگاهی "سلام ساوالان" با برقراری ارتباط تلفنی با مدیران مختلف دستگاههای اجرایی استان و همچنین بیان عملکرد نهادهای مختلف اجرایی در برنامه های تخصصی با مخاطبان خاص خود، همراه شنوندگان صدای اردبیل خواهد بود.
 
در این برنامه ها مسئولان ارشد استانی و فرمانداران شهرستان های مختلف استان با محوریت امید بخشی در سایه بیان خدمات مسئولان دولت به مردم و نیز انعکاس عملکرد خدمات دستگاه های اجرایی استان پاسخگوی سوالات مخاطبان هستند.
 
خبر شبکه سبلان نیز با تولید و پخش بیش از15عنوان گزارش موضوعی و مستند خبری به مدت کل45دقیقه و باعنوان مصاحبه و ارتباط زنده و همچنین گزارش ویژه خبری از افتتاح طرح ها در شهرستان های استان - ارتباط زنده تلفنی در بخش های خبری صدا وسیما با فرمانداران با موضوع عناوین طرح های هفته دولت - هماهنگی برای ارسال و پخش گزارش های خبری در شبکه های سراسری اخبار سیما- برنامه گفتگوی ویژه با حضور استاندار و معاونین استانداری و نیز مدیران کل دستگاه های اجرایی استان جهت تبیین دستاوردهای دولت و... به موضوع هفته دولت خواهد پرداخت.
 
فضای مجازی شبکه سبلان نیز با انتشار بیش از 50عنوان محتوا در قالب های مختلف از جمله: خبر، عکس، ویدئو، اینفوگرافی، عکس نوشته، پادکست، گزارش و... با پرداختن به موضوعات مختلف از جمله اطلاع رسانی و انعکاس اقدامات و خدمات دولتمردان در هفته دولت و نیز پوشش برنامه های ویژه رسانه استانی در این خصوص همراه مخاطبان خود در سراسر کشور خواهد بود.