جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

برنامه‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با مشارکت سمن‌ها انجام شود - خبر

 

 

برنامه‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با مشارکت سمن‌ها انجام شود

معاون فرهنگی اداره‌کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد توانمندی بالایی را در کاهش آسیب‌های اجتماعی داشته و باید ظرفیت آنان بکارگیری شود.

برنامه‌های پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با مشارکت سمن‌ها انجام شود

شهرام فکری اظهار کرد: سازمان‌های مردم نهاد به عنوان بازوان دستگاه‌های اداری نقش بسیار مهم و پررنگی را در حوزه‌های مختلف ایفا می‌کنند.

وی از ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت و توانایی سمن‌ها برای رونق اجرای برنامه‌های فرهنگی و ورزشی ویژه جوانان خبر داد و افزود: معاونت فرهنگی و امور جوانان به دنبال آسیب‌شناسی دقیق از مسائل مهم جوانان بوده تا بتواند با انجام مطالعات دقیق راه‌های مناسب پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی را ارائه دهد.

معاون فرهنگی اداره‌کل ورزش و جوانان استان اردبیل تصریح کرد: در سالیان گذشته برنامه‌های مناسبی در راستای پایین آوردن آسیب‌های شایع در جامعه انجام پذیرفته و لازم است چنین برنامه‌هایی با همت و تلاش مصاعفی تداوم یابد.

فکری یادآور شد: برگزاری برنامه‌های مختلف در راستای توجه به نیازهای مهم فرهنگی و ورزشی جوانان در دستور کار اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل قرار گرفته و در فراخورهای زمانی مختلف برنامه‌ریزی‌های لازم انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی بر ضرورت مشارکت تمامی دستگاه‌ها برای دستیابی به اهداف مشترک در راستای جوانان تأکید کرد و ادامه داد: برگزاری کارگاه‌های مختلف آموزشی و نشست‌های هم‌اندیشی با همفکری و همکاری سازمان‌های مردم نهاد در کاهش آسیب‌های اجتماعی نقش آفرین خواهد بود.