جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

برنامه‌های هنری در کافه بوم اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

برنامه‌های هنری در کافه بوم اردبیل برگزار می‌شود

همزمان با گرامیداشت روز جهانی هوای پاک، برنامه‌های هنری در کافه بوم اردبیل برگزار می‌شود.

برنامه‌های هنری در کافه بوم اردبیل برگزار می‌شود

در جلسه مشترکی که پیش از ظهر امروز با حضور جمعی از فعالان محیط زیست استان اردبیل و مدیر کافه بوم برگزار شد، مقرر شد هنرمندان اردبیلی به مناسبت روز جهانی هوای پاک در کافه بوم اردبیل برنامه‌های هنری برگزار کنند که فعال محیط زیست در این باره گفت: تلاش خواهیم کرد از همه ظرفیت‌های ممکن برای آگاهی‌بخشی محیط زیستی در جامعه استفاده کنیم.

صادق پناهی هدف از برگزاری چنین برنامه‌ای را یادآوری اهمیت مقوله محیط زیست و لزوم حفاظت از آن عنوان کرد و ادامه داد: محیط زیست باید جدی گرفته شده و از معرض نگاه نمادین دور باشد.

این فعال رسانه‌ای حوزه محیط زیست عنوان کرد: اگر تنها بتوانیم میزان مصرف آب و همچنین تولید زباله در استان را از دریچه فرهنگ‌سازی کاهش دهیم توانسته‌ایم دست به کار بزرگی بزنیم.

پناهی یادآور شد: نباید فراموش کنیم که تنها درمان در حوزه محیط زیست پیشگیری است.

نویسنده ستون‌های محیط زیستی نشریات استان اردبیل در پایان ابراز امیدواری کرد که با وجود چنین برنامه‌هایی بتوانیم گام‌هایی در حفاظت از محیط زیست در استان همیشه زیبای اردبیل برداریم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، مالک کافه گالری بوم در این رابطه گفت: این کافه از زمان آغاز به کار خود توجه به برنامه‌های فرهنگی را در دستور کار خود قرار داده است.

محمد بخشعلیان گفت: کشاندن هنر به میان مردم هدفی بوده است که ما در تمام این مدت به دنبال آن بوده‌ایم.

بخشعلیان افزود: برگزاری نمایشگاه آثار هنری، اجرای برنامه‌های هنری و فروش محصولات فرهنگی در کافه بوم جزو اقداماتی بوده است که برای اولین بار و به صورت ابتکاری با اخذ مجوز از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و با استقبال خوب هنرمندان برگزار شده است.

وی از حضور مسئولان در برنامه‌های این کافه و از حسن توجه آنان به مسائل فرهنگی تشکر و حمایت آنان را دلگرم‌کننده خواند.