جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

برنامه‌های هفته فرهنگی استان اردبیل به صورت مجازی برگزار می‌شود - خبر

 

 

برنامه‌های هفته فرهنگی استان اردبیل به صورت مجازی برگزار می‌شود

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: امسال برنامه‌های هفته فرهنگی استان اردبیل با مشارکت فعالان شبکه‌های اجتماعی به صورت مجازی برگزار میشود.

برنامه‌های هفته فرهنگی استان اردبیل به صورت مجازی برگزار می‌شود
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، صغری فرشی، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: برنامه‌ریزی شده تا با توجه به شیوع ویروس کرونا، امسال برنامه‌های هفته فرهنگی استان اردبیل با مشارکت و همکاری فعالان شبکه‌های اجتماعی استان اردبیل و استان‌های همجوار به صورت مجازی برگزار شود.
 
او افزود: معاونت گردشگری استان در اقدامی ابتکاری در راستای جلوگیری از تجمع مردمی و اجرای برنامه‌های جمعی نسبت به این امر اقدام کرده تا برنامه‌های هفته فرهنگی استان اردبیل با استفاده از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی در بستر اینترنت اجرا شود.
 
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از برگزاری برنامه شب‌های اردبیل در فضای مجازی خبر داد و گفت: از جمله مزایای اجرای این طرح استفاده جمع کثیری از علاقمندان به برنامه‌های فرهنگی، آئینی و تاریخی استان از برنامه‌های در نظر گرفته شده در این زمینه است.
 
فرشی معرفی قابلیت‌ها و ظرفیت‌های گردشگری استان را از مهمترین اهداف این برنامه برشمرد و تصریح کرد: تهیه و اجرای برنامه‌های کیفی و مناسب از جمله اهداف در راستای جلب رضایت هر چه بیشتر مخاطبان از این برنامه‌هاست.
 
او گفت:‌ این برنامه از صفحه اینستاگرامی اداره کل میراث فرهنگی استان با همکاری فعالان شبکه‌های اجتماعی در استان‌های دیگر و نیز ادارات کل میراث فرهنگی استان‌های هدف اجرا می‌شود.