سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

برنامه‌های هفته استان اردبیل در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود - خبر

 

 

برنامه‌های هفته استان اردبیل در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع ‌دستی استان اردبیل گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا امسال برنامه‌های هفته اردبیل از چهارم مردادماه در بستر فضای مجازی برگزارمی شود.

برنامه‌های هفته استان اردبیل در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود

نادر فلاحی اظهارداشت: بر اساس هدف‌گذاری‌های انجام شده امسال در هفته استان اردبیل بدلیل شیوع ویروس کرونا، جشنواره‌ها و همایش‌ها و برنامه‌های مختلف برگزار نخواهد شد و برای این هفته برنامه‌ها در بستر فضای مجازی دنبال خواهد شد.

او از تدارک برنامه‌های مختلف برای هفته استان اردبیل خبر داد و افزود: استفاده از ظرفیت هنرمندان و نویسندگان صاحب قلم برای تبیین نقش صفویه در تاریخ کشور و اهمیت هفته استان اردبیل در فضای مجازی و نیز صدا و سیما در قالب این برنامه‌ها در نظر گرفته شده است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل با اشاره به سفر وزیر میراث‌فرهنگی به استان بیان کرد: برای هفته استان اردبیل و سفر وزیر میراث‌فرهنگی به استان پروژه‌های مختلفی در نظر گرفته شده تا بهره‌برداری یا کلنگ‌زنی شود.

فلاحی از بررسی مشکلات و موانع سرمایه‌گذاری در مسیر پروژه‌های میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خبر داد و گفت: با سفر به شهرستان‌های مختلف و نشست با سرمایه‌گذاران طرح‌ها و پروژه‌ها در دست اجرا مشکلات احصا و راهکارهای حل آنها بررسی می‌شود.

او با اشاره به هدف‌گذاری و رایزنی با فرهنگسراهای تهران برای برپایی نمایشگاه‌های صنایع‌دستی و گردشگری استان اردبیل در این مکان‌ها تشریح کرد: باید برنامه‌ریزی لازم از هم‌اکنون انجام شود تا در ایام پساکرونا آمادگی لازم برای برگزاری این نمایشگاه‌ها را داشته باشیم.