جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

برنامه‌های هفته اردبیل با هم افزایی شهرستان‌ها برگزار می‌شود - خبر

 

 

برنامه‌های هفته اردبیل با هم افزایی شهرستان‌ها برگزار می‌شود

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: برنامه‌های هفته اردبیل با هم افزایی تمامی شهرستان‌ها برگزار می‌شود.

برنامه‌های هفته اردبیل با هم افزایی شهرستان‌ها برگزار می‌شود

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان نادر فلاحی، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل امروز در جلسه هماهنگی برنامه های هفته اردبیل گفت: امسال با رویکردی متفاوت تر از گذشته برنامه های هفته اردبیل با هم افزایی تمامی شهرستان ها برگزار می شود.

وی گفت: در بین آحاد مختلف مردم و منتقدان دو دیدگاه در مورد برگزاری برنامه های این هفته وجود داشت که تاکید بر برگزاری این برنامه ها از طریق ارگانهای دولتی و بخش خصوصی داشت.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل با دعوت از تمامی صاحب نظران و شخصیت های علمی و فرهنگی برای مشارکت در برگزاری هرچه با شکوه برنامه های هفته اردبیل ادامه داد: ساختار شورای سیاست گذاری برنامه های هفته اردبیل امسال با مسوولیت نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل و نخبگان فرهنگی و اجرایی خواهد بود.

فلاحی اضافه کرد: در این خصوص از توان و ظرفیت موسسات مردم نهاد نیز استفاده خواهیم کرد تا مشارکت مردمی را برای حضور پررنگ در این برنامه داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه توسعه فرهنگی زیربنای توسعه اقتصادی و اجتماعی است و توجه به برنامه های هفته اردبیل می تواند تاکیدی بر توسعه فرهنگی در استان باشد، عنوان کرد: دبیرخانه دایمی این هفته در اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل مستقر خواهد بود.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل تاکید کرد: برای اولین بار در این هفته چندین موزه افتتاح خواهد شد و برنامه های فرهنگی این هفته در محوطه تاریخی شیخ کلخوران برگزار خواهد شد.