سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

برنامه‌های مختلف ورزشی گرامیداشت 9 دی در استان - خبر

 

 

برنامه‌های مختلف ورزشی گرامیداشت 9 دی در استان

در آستانه سالروز حماسه 9 دی و در هفته بصیرت مسابقات و برنامه ورزشی در مناطق مختلف استان برگزار شد.

برنامه‌های مختلف ورزشی گرامیداشت 9 دی در استان

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، یکدوره مسابقه تیراندازی به اهداف ثابت با شرکت 35 نفر از بسیجیان در خلخال برگزار و اقایان مهدی واحمد صفری و سجادناصری به ترتیب اول تا سوم شدند. درسرعین نیز مسابقه تیر اندازی با تفنگ بادی با حضور 34 نفر از بسیجیان شهرستان سرعین برگزار و در نهایت محمد مددی قهرمان شد.

در گرمی با شرکت 45 تکواندو کاربسیجی مسابقات تکواندو در رده های سنی و اوزان مختلف برگزار شد و در پایان از نفرات برتر هر وزن تجلیل شد. کارگاه آموزشی اصول تغذیه ورزشی با شرکت 50 نفر از ورزشکاران"مربیان و هیات های ورزشی در اداره ورزش و جوانان شهرستان بیله سوار برگزار شد.

کدوره مسابقات بومی محلی ، طناب کشی ، دو و میدانی و دارت در سالن ورزشی شهدای حور شهرستان نمین برگزار شد و درآخر از نفرات برتر با اهدای جوایز تجلیل شد.

در آبی بیگلو مسابقه والیبال با حضور 8 تیم از پایگاههای تابعه حوزه شهید کلاهدوز این بخش برگزار و تیم پایگاه شهید فهمیده آرخازلو قهرمان شد.

صبح امروز 200 نفر از نیروهای مسلح شهرستان بیله سوار، در مسابقات مختلف ورزشی از جمله تنیس روی میز ،فوتسال ،طناب کشی-دارت- تیر اندازی و والیبال با یکدیگر به رقابت پرداختند که در آخر به نفرات برتر جوایزی اهدا شد.

مسابقات فوتسال اصلاندور با شرکت 8 تیم از پایگاه های مقاومت بسیج در سالن 9دی به همت تربیت بدنی سپاه ناحیه عشایری اصلاندوز آغاز شد.

در پارس آباد ورزش صبحگاهی وپیاده روی به مسافت 4 کیلومتر بین کارکنان سپاه ، نیروی انتظامی و هنگ مرزی برگزار شد.

در مشگین شهر در مسابقه چهار جانبه فوتبال که توسط تربیت بدنی سپاه ناحیه مشگین شهر برگزارار شد تیم شهید آقایی قهرمان شد همچنین در مسابقات شنا در دو رده نوجوانان وجوانان و ورزش همگانی با حضور کارمندان ادارات دولتی در این شهرستان برگزار شد.

همچنین در مراسمی از2 دوچرخه سوار مشگین شهری آقایان مرتضی جعفر زاده وعزیز علیزاده که در قالب باشگاه جک روی کشور چین حائز مقام دوم شده بودند در اداره ورزش وجوانان این شهرستان تجلیل شد.