سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

برنامه‌های اوقاف استان اردبیل بی‌وقفه ادامه دارد - خبر

 

 

برنامه‌های اوقاف استان اردبیل بی‌وقفه ادامه دارد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل گفت: برنامه‌های اوقاف در نیمه نخست امسال مطابق با شرایط کرونایی جامعه و بر اصل رعایت پروتکل‌های بهداشتی پیشگیرانه از کرونا برگزار می‌شود و همچنان ادامه دارد.

برنامه‌های اوقاف استان اردبیل بی‌وقفه ادامه دارد
حجت الاسلام مهدی ستوده روز پنجشنبه در جلسه تشکیل کارگروه‌های تخصصی اداره  اوقاف و امور خیریه خلخال اظهارداشت: در حوزه ثبتی نیز با اخذ اسناد مالکیت و در حوزه فرهنگی اجتماعی با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی اقدامات شایسته‌ای در استان انجام شد.
 
وی افزود: در حوزه اجتماعی گام بزرگی با تشکیل کارگروه‌های پنج گانه صورت گرفته که مهم‌ترین آن اهدای ۱۱۰ مورد جهیزیه و کلنگ‌زنی و آغاز بکار پروژه احداث یتیم‌خانه امام رضا (ع) در شهر اردبیل است.
 
وی از توزیع یک‌هزار بسته نوشت‌افزار تحصیلی در بین دانش‌آموزان نیازمند اردبیل خبر داد و گفت: این بسته‌ها همزمان با بازگشایی مدارس در قالب "طرح مهر تحصیلی" در بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع شد.
 
حجت‌الاسلام مهدی ستوده اظهارداشت: مجموع ارزش بسته‌های توزیعی در بین دانش‌آموزان نیازمند و آسیب‌پذیر استان ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال بود.
 
او افزود: طرح مهر تحصیلی در راستای سیاست حمایتی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید در استان اردبیل اجرا شد.