جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

برقراری نظم و امنیت و ایجاد آرامش وظیفه اصلی ناجا است - خبر

 

 

برقراری نظم و امنیت و ایجاد آرامش وظیفه اصلی ناجا است

فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: برقراری نظم وامنیت و ایجاد آرامش در جامعه از وظایف مهم نیروی انتظامی است.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، سردار عبدی در نشست صمیمی و تعاملی مسولان ارشد انتظامی و صدا وسیمای مرکز اردبیل با بیان اینکه بخش اعظمی از ماموریت های پلیس در حوزه پیشگیری منوط به همکاری و تعامل نزدیک با صدا و سیما است سهم رسانه استانی را در موفقیت ماموریت های پلیس بسیار مهم و تاثیر گذار دانست. وی افزود: رویکرد پلیس جامعه محور ارتباط هدفمند و تاثیر گذار با رسانه های گروهی خصوصا صدا وسیما است.

سردار عبدی با اشاره به اینکه با تلاش ماموران انتظامی جرایم سازمان یافته ای در استان اردبیل وجود ندارد از افزیش ۲۵ درصدی کشفیات مواد مخدر در سال جاری خبر داد.

وی خاطر نشان کرد استان اردبیل در تمام شاخص ها در مقایسه با سایر استانها در جایگاه بهتری قرار دارد و پلیس تلاش می کند موضوعات امنیتی را با رویکرد اجتماعی حل و فصل کند.

در این جلسه مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل هم با بیان اینکه در حال حاضر دشمنان جنگ روانی شدیدی را علیه نظام و انقلاب به راه انداخته اند ناکارامد نشان دادن مسولان در حل مسله و برجسته کردن مشکلات کشور را از جمله سناریوهای آنان عنوان کرد.

دکتر ملااحمدی با اشاره به نقش رسانه درهمراه کردن مردم با نیروی انتظامی و نمایش اقتدار پلیس پلیس را حافظ جان مال و ناموس مردم دانست وافزود: صدا وسیما تلاش می کند آستانه تحمل مردم رادر مواجهه با مسایل مختلف بیشتر کند.

وی با بیان اینکه کارکرد پلیس در حوزه های اجتماعی در برنامه های صدا وسیما خوب نشان داده می شود از مجموعه عوامل فرماندهی انتظامی استان اردبیل در برقراری نظم و امنیت در جای جای استان قدردانی کرد. در پایان این جلسه فرماندهی انتظامی استان با اهدا لوح سپاس از همکاریها و تعامل سازنده مدیرکل و معاونان صدا و سیما ی مرکز اردبیل با این نیرو قدر دانی کرد.