جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

برف ۲ متری خلخال حریف شور انتخابات نشد - خبر

 

 

برف ۲ متری خلخال حریف شور انتخابات نشد

با وجود بارش برف به ارتفاع دو متر در شهرستان خلخال واقع در جنوب استان اردبیل، شور و شوق انتخابات مجلس یازدهم قابل لمس است.

برف ۲ متری خلخال حریف شور انتخابات نشد

طی هفته‌های اخیر سامانه بارشی وارد استان اردبیل شد که برف بی سابقه‌ای را در شهرستان خلخال به دنبال داشت.در برخی مناطق ارتفاع برف به دو متر رسید و شهروندان پشت درهای بسته خانه‌ها گرفتار شده بودند.

بارش برف به حدی بود که تمامی نهادهای امدادی پای کار آمدند تا اقلام مورد نیاز مردم را توزیع کنند. چند روز طول کشید تا وضعیت زندگی مردم به حالت عادی بازگردد.
 

اما در وضعیت فعلی مطابق اظهارات مسئولان زندگی روزمره مردم برقرار بوده و انتخابات این شهرستان نیز به شکل مطلوبی در حال برگزاری است.

استاندار اردبیل با حضور در شهرستان خلخال و بازدید از شعب اخذ رأی گفت: امروز شاهد حضور گسترده مردم خلخال و کوثر در پای صندوق‌های رأی هستیم.

اکبر بهنام جو گفت: هرچند طی روزهای گذشته بارش سنگین برف را شاهد بودیم اما راه های مواصلاتی بازگشایی شده و اخذ رأی بدون مشکل انجام می‌شود.

وی با تقدیر از اقدامات دستگاه‌های خدمات رسان و امنیتی در خلخال اظهار کرد: مجموع اقدامات موجب برگزاری انتخابات سالم و پرشور در این شهرستان شده است.

همچنین مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در این خصوص گفت: 110 اکیپ راهداری با 500 نفر نیروی انسانی و 386 دستگاه ماشین آلات برف روبی در تمامی محورها مستقر هستند و راه هیچ شهر و روستایی مسدود نیست.

علی رحمتی با تاکید به اینکه طی تلاش‌های صورت گرفته راه ارتباطی تمامی روستاها بازگشایی شده و ساکنان روستاها به راحتی به صندوق‌های رأی دسترسی دارند، گفت: امید می‌رود در چنین روزی که روز اقتدار ما است، مشارکتی به یادماندنی در تاریخ این استان ثبت شود.