جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

برف و کولاک شدید در محور اسالم-خلخال - خبر

 

 

برف و کولاک شدید در محور اسالم-خلخال

رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: هم‌اکنون کولاک شدید محور اسالم-خلخال را در بر گرفته است و تردد در این محور به دلیل یخ‌‌بندان و لغزنده بودن سطح جاده با زنجیر چرخ امکان دارد.

برف و کولاک شدید در محور اسالم-خلخال

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ سیدحجت فتاحی رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: هم‌اکنون کولاک شدید محور اسالم-خلخال را در بر گرفته است و تردد در این محور به دلیل یخ‌بندان و لغزندگی با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است و نیاز است رانندگان برای تردد در این مسیر خودروهای خود را به تجهیزات زمستانی از جمله زنجیرچرخ مجهز کنند.

وی با بیان اینکه کولاک شدید محور اسالم-خلخال را در بر گرفته است از رانندگان و هموطنان خواست در صورت ضروری نبودن از تردد در محور اسالم-خلخال خودداری کرده و سفرهای خود را به روزهای دیگر موکول کنند.

رئیس پلیس راه استان اردبیل با اشاره به اینکه هم‌اکنون تردد در تمام محورهای مواصلاتی استان اردبیل امکان‌پذیر است گفت: هم‌اکنون با تلاش راهداران و پلیس راه استان تمام محورها بازگشایی شده است و رانندگان می‌توانند با تجهیز خودروهای خود به امکانات زمستانی بدون دغدغه در جاده‌های اردبیل تردد داشته باشند.

فتاحی از آماده‌باش کامل پلیس راه استان برای خدمات‌رسانی به رانندگان در جاده‌های مواصلاتی استان خبر داد و افزود: در این دو روز که شاهد بارش برف و کولاک شدید بودیم بسیاری از گرفتارشدگان در کولاک و برف خدمات‌رسانی شدند.

وی اظهار کرد: از رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های مواصلاتی، کوهستانی و مه‌گیر استان اردبیل را دارند تقاضا داریم نحوه بستن زنجیرچرخ را آموزش ببیند چرا که این امر یک مشکل اساسی در راستای تردددر محورهای کوهستانی و لغزنده استان بوده و بسیاری از رانندگان با نحوه بستن زنجیر چرخ ناآشنا هستند.