سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۱ تیر ۱۴۰۰

بررسی راهکارهای مشارکت بیشتر مخاطبان در جشن گلریزان - خبر

 

 

بررسی راهکارهای مشارکت بیشتر مخاطبان در جشن گلریزان

در جلسه ای که به همین منظور در محل صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار شد راهکارهای لازم جهت جلب مشارکت بیشترعموم مردم در جشن گلریزان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، در ابتدای جلسه آقای فتحی مدیر کل زندانها ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه     همکاریهای صدا و سیمای مرکز اردبیل ،با اشاره به برگزاری مراسم بزرگ و سراسری جشن گلریزان در چهاردهم ماه مبارک رمضان ، نقش رسانه ملی را در ترغیب و تشویق مردم به مشارکت عمومی در حل مشکل زندانیان جرائم غیر عمد بسیار موثر دانست و گفت:با سهیم شدن همه دستگاههای فرهنگی ،بیش از پیش فرهنگ ایثار و تعاون در راستای کاهش آسیب های اجتماعی رونق می گیرد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز با اعلام آمادگی در خصوص پرداخت مناسب به اطلاع رسانی مراسم جشن گلریزان در برنامه های شبکه استانی گفت:با توجه به تعداد زندانیان و میزان بدهی آنان باید در قالب برنامه های مستمر و مشارکتی    فرهنگ سازی لازم در این خصوص در طول سال صورت گیرد و به یک گفتمان و فرهنگ عمومی تبدیل شود.

مددی تصریح کرد: با توجه به وجود افراد خیر متعدد و احساسات پاک مردم متدین استان اردبیل می توان با هم افزایی و کار مشترک علاوه بر آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد به خانواده های معسر و گرفتار نیز رسیدگی و مشکلات آنان را مرتفع کرد. در ادامه نیز مسئول انجمن از زندانیان استان اردبیل و همچنین رئیس ستاد دیه استان در سخنانی ضمن تشکر از تشکیل جلسه درخواستهای خود را در دو بخش کوتاه مدت و   بلند مدت عنوان کردند.