سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

برد برابر ایرانجوان بوشهر موفقیت‌آمیز خواهد بود - خبر

 

 

برد برابر ایرانجوان بوشهر موفقیت‌آمیز خواهد بود

سرمربی تیم فوتبال شهرداری اردبیل گفت: برد مقابل تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر روحیه تیمی شهرداری اردبیل را افزایش داده و آنها را به موفقیت‌های بیشتر در لیگ آزادگان پرامید نگه می‌دارد.

برد برابر ایرانجوان بوشهر موفقیت‌آمیز خواهد بود

محمد علی ربیعی عصر امروز قبل از بازی شهرداری اردبیل و ایرانجوان بوشهر در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار کرد: ما بعد از بردهای شیرین هفته گذشته در خانه با تیم قدرت فجر سپاسی به رغم شایستگی‌ها به تساوی دست پیدا کردیم و این هفته می‌خواهیم در بازی خارج از خانه تیم ایرانجوان بوشهر را شکست داده و تیم را آماده ادامه مسابقات لیگ آزادگان کنیم.

وی گفت: هرچند برد در مقابل تیم ریشه‌دار ایرانجوان آن هم در بوشهر کار سختی است اما نشدنی نیست چراکه ما با آنالیز دقیق از نقاط قوت و ضعف این تیم سعی داریم تا با یک تاکتیک مناسب تیم را در خانه مغلوب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری اردبیل با بیان اینکه تیم شهرداری اردبیل به رغم کمبود برخی از امکانات و زیرساخت‌های لازم از مدعیان لیگ دسته یک محسوب می‌شود، گفت: ما اجازه نخواهیم داد تا از صدر جدول به رده‌های پایین بیایم چراکه این تیم با طرفداران خونگرم خود شایستگی حضور در بالای جدول را دارد.

وی ادامه داد: هر چند امروز برخی از تماشاگران همچنان مار ا همراهی می‌کنند اما سعی‌مان بر این است تا در خانه حریف یک تیم توانمندی را نشان دهیم هرچند که خستگی راه و طولانی بودن مسیر از اردبیل تا بوشهر مشکلات خاص خود را دارد.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری اردبیل تصریح کرد: به هیچ‌وجه تیم‌های لیگ دسته یک را نمی‌توان کم گرفت و یا نسبت به پیروزی قبل از بازی یقین و امیدواری داشت اما با بضاعتی که در تیم خودم می‌بینیم امیدوار به آینده تیم شهرداری هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، ربیعی در پایان سخنان خود افزود: هر چند امروز با لشکری از محرومان و مصدومان در این بازی  حاضر شدیم اما امیدواریم با همت بازیکنان که در زمین بازی غیرت و توانمندی‌شان را نشان خواهند داد بتوانیم تیم بوشهری را شکست داده و خودمان را برای بازی هفته آینده در اردبیل و برابر حریفمان تیم نفت مسجد سلیمان آماده کنیم.