سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

برخورد جدی با قاچاقچیان مواد مخدر در اردبیل - خبر

 

 

برخورد جدی با قاچاقچیان مواد مخدر در اردبیل

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: با قاچاقچیان مواد مخدر در اردبیل به صورت جدی برخورد می‌شود.

برخورد جدی با قاچاقچیان مواد مخدر در اردبیل

سیدعبدالله طباطبایی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: برخورد با سوداگران مرگ بدون هیچ تعارف و کوتاهی مبنای کار است و اشد مجازات برای سوداگران مرگ در نظر گرفته شده است، چرا که در دام اعتیاد انداختن دیگران موضوعی نیست که بتوان به سادگی از کنار آن گذشت.

او با اشاره به کشف بیش از ۸ کیلوگرم مواد مخدر در اردبیل افزوددستگاه قضائی استان در راستای مبارزه با مواد مخدر و جلوگیری از قاچاق مواد مخدر در استان اردبیل برنامه‌ها و تمهیدات قابل توجهی در نظر گرفته و برای برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل با اشاره به نقش قاچاقچیان مواد مخدر در به منجلاب کشاندن جوانان این مرز و بوم نیز گفت: از خانواده‌ها انتظار داریم در راستای آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی و نیز کاهش آسیب‌های اجتماعی در داخل بنیان خانواده تمام تلاش خود را به‌کارگیرند.

طباطبایی اظهار کرد: انتظار ما از هم‌استانی‌ها این است که در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک موضوع را با ما در میان بگذارند تا بتوانیم در اسرع وقت به مسئله ورود پیدا کرده و افرادی که در این زمینه دخیل هستند را به سزای اعمالشان برسانیم تا برای دیگران نیز درس عبرتی شود.

او تصریح کرد: امیدواریم اقدامات بازدارنده و پیشگیرانه در کاهش آسیب‌های اجتماعی بتواند خروجی‌ها و نتایج مثمرثمری به دنبال داشته باشد.