سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

برخورد جدی با تولیدکنندگان عسل بی کیفیت در اردبیل/ طرح جمع‌آوری عسل فروشان حاشیه جاده‌ها با جدیت اعمال خواهد شد - خبر

 

 

برخورد جدی با تولیدکنندگان عسل بی کیفیت در اردبیل/ طرح جمع‌آوری عسل فروشان حاشیه جاده‌ها با جدیت اعمال خواهد شد

رئیس اتحادیه صنف عسل و لبنیات فروشان اردبیل گفت: با افرادی که سعی در مخدوش نمودن اعتبار عسل سبلان و برند بال استان اردبیل را دارند قاطعانه برخورد می‌شود.

برخورد جدی با تولیدکنندگان عسل بی کیفیت در اردبیل/ طرح جمع‌آوری عسل فروشان حاشیه جاده‌ها با جدیت اعمال خواهد شد

سید فردین صفوی، رئیس اتحادیه صنف عسل و لبنیات فروشان اردبیل با بیان اینکه عسل سبلان به دلیل کیفیت بسیار بالا که متاثر از تنوع پوشش گیاهی منطقه می‌باشد به عنوان یک برند ثبت جهانی گردیده است گفت: با تمامی افرادی که با تولید و عرضه عسل و لبنیات بی‌کیفیت سعی در مخدوش نمودن اعتبار عسل سبلان و برند بال و قیماق را دارند قاطعانه برخورد می‌شود.

او افزود: از عموم همشهریان محترم نیز درخواست می‌شود که در صورت مشاهده چنین مواردی و یا هرگونه نارضایتی از بابت کیفیت و قیمت عسل و لبنیات عرضه شده شکایت‌های خود را به شماره تلفن ۳۳۳۳۲۴۰۲ دفتر اتحادیه در میان بگذارند.

رئیس اتحادیه صنف عسل و لبنیات فروشان اردبیل بیان کرد: همزمان با بازگشایی کامل صنوف و ورود مسافران به استان با همکاری دستگاه‌های نظارتی نسبت به نمونه‌برداری از واحد‌های عرضه عسل و لبنیات در سطح شهر اردبیل و شهرستان سرعین و ویلادره و مسیر جاده آلوارس و شهر هیر اقدامات موثری صورت خواهد گرفت.

صفوی تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده عسل سبلان اردبیل به کشور‌های اروپایی صادر می‌شود که اولویت‌های مهم صادرات، کیفیت مناسب عسل و بسته‌بندی شیک و استاندارد است و استان اردبیل در این زمینه اقدامات خوبی انجام داده است.