جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

برخورد با تخلفات صنفی در استان اردبیل/ بیش از ۱۵ هزار واحد صنفی بازرسی شدند - خبر

 

 

برخورد با تخلفات صنفی در استان اردبیل/ بیش از ۱۵ هزار واحد صنفی بازرسی شدند

رئیس سازمان صمت استان اردبیل گفت: از زمان آغاز اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز ۹۹ از اول اسفندماه ۹۸، بیش از ۱۵ هزار واحد صنفی بازرسی‌ شده و با تخلفات صنفی برخورد شده است.

برخورد با تخلفات صنفی در استان اردبیل/ بیش از ۱۵ هزار واحد صنفی بازرسی شدند

رامین صادقی قبل از ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن تشریح عملکرد حوزه نظارت و بازرسی سازمان صمت در اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز ۹۹ اظهار کرد: از اول اسفندماه ۹۸ تا چهارمین روز از فروردین‌ماه ۹۹ طی مدت ۳۳ روز، تعداد بازرسی‌های انجام شده از واحدهای صنفی تولیدی، توزیعی و خدماتی، به عدد ۱۵ هزار و ۸۶۷ مورد رسیده است.

وی افزود: از این تعداد بازرسی، با ۴۷۳ واحد صنفی متخلف به ارزش ۳۷ میلیارد ریال برخورد گردید و پرونده‌‌های مربوطه پس از تکمیل برگ گزارش بازرسی به تعزیرات حکومتی ارسال شد تا مراحل قانونی خود را طی نماید.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل ادامه داد: طبق برنامه‌‌ریزی‌های انجام شده، روزانه از واحدهای صنفی در سطح استان اردبیل بازرسی به‌عمل می‌آید تا با متخلفان صنفی به طور جدی برخورد شود.

صادقی بیان کرد: در طول اجرای طرح نظارتی ۴۴۰ مورد گزارش مردمی از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۴ ثبت شده  و طی بررسی‌های انجام شده از مجموع گزارشات دریافتی ۶۲ مورد متخلف و ۲۵۴ مورد غیرمتخلف بوده و مابقی نیز در دست بررسی است.

وی گفت: سامانه ۱۲۴ بصورت شبانه روزی آماده دریافت گزارشات و شکایات مردمی در این خصوص است تا بازرسین سازمان در کوتاه‌‌ترین زمان ممکن، به محل اعزام، و به موضوع رسیدگی ‌نمایند.